×
TOPZINE.cz

VIDEO: Olympijské hry 2012 navštívil James Bond. Přivedl královnu

OBR: James Bond

James Bond, známý též jako agent 007, i ve skutečnosti bdí nad hlavou Jejího veličenstva. Divákům zahajovacího ceremoniálu Letních olympijských her 2012 v Londýně se předvedl jako originální garde pro královnu, jejíž vstup na stadion byl fenomenální.

video

Zločinci si pro chvíli konání velkolepého sportovního svátku dali pauzu, a tak se mohl James Bond předvést v roli gentlemanského společníka, když zajistil doprovod královně Alžbětě II. na zahájení her. Přišel si pro ni do samotného Buckinghamského paláce, odkud ji vyzvedl vrtulníkem.

Podívejte se také na první ukázku z nové bondovky Skyfall

Lidé nadšeně tleskali, skandovali, že jejich idol doopravdy drží ochrannou ruku nad vládkyní. A příchod královny? Spustit se s vrtulníkem doprostřed stadionu by bylo příliš otřepané. Proč si rovnou neskočit padákem a ocitnout se tak na chvíli v akčním filmu? Agent 007 to ostatně dělá denně.

Získá Bond medaili? Zdroj: Falcon

James Bond svůj úkol splnil, avšak jeho úloha na olympiádě ještě neskončila. Málokdo totiž ví, že se ikona anglické špionáže kvalifikovala do soutěže o cenné kovy ve střelbě z malorážky. Ohrozí manžela Kateřiny Kůrkové Matthewa Emmonse? Nechme se překvapit.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..