×
TOPZINE.cz

Odhalené památky odkryjí tajemství tří zámků. Na výstavě v Rock Café

OBR: Tým Dolní Lukavice - Stanislav Honzík

Ve čtvrtek 14. června se v klubu Rock Café uskuteční vernisáž výstavy studentského projektu nazvaného Odhalené památky. Fotografie Stanislava Honzíka rozproudí vaši fantazii, prvoplánové akty ale nečekejte.

video

Odhalené památky jsou projektem pěti studentek oboru Arts management na Podnikohospodářské fakultě VŠE. Ze zadání vymyslet a vlastními silami realizovat komunikační kampaň vznikla myšlenka pokusit se o propagaci objektů, které nejsou tak turisticky populární, přestože jde o architektonicky zajímavé stavby s bohatou historií.

OBR: Horní Lukavice
Jedním z objektů, kde focení probíhalo, byla i Dolní Lukavice. Zdroj: Odhalené památky

V projektu tedy v první řadě nejde o odhalování lidských těl, ale o tajemství polozapomenutých zámků Nebílovy, Příchovice a Dolní Lukavice, které stojí za to odhalit. V těchto objektech proběhlo nevšední focení, jehož výsledkem jsou fotografie ilustrující příběhy a mýty z míst, která ani dnes neztratila své kouzlo.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o studentský projekt realizovaný v rámci Grafické a multimediální laboratoře VŠE, všichni zúčastnění včetně fotografa a jeho týmu pracovali bez nároku na honorář.

[album: pamatky/]

Výsledky spolupráce studentů a fotografa Stanislava Honzíka si můžete prohlédnout až do 15. července v klubu Rock Café. Na návštěvníky vernisáže, která se koná ve čtvrtek 14. června, vás čeká přípitek, promítaní making-of videa ze samotného focení a samozřejmě after party. Přijďte se proto podívat na výsledek semestrálního projektu, který se podařilo dovést daleko za hranice klasické zkoušky.

Odhalené památky
klub Rock Café
14. 6. – 15. 7. 2012
Organizátorky a autorky projektu:
Markéta Hejdová, Petra Hoffmannová, Lucie Koulová, Kristýna Lišková, Michaela Struhařová

Otevírací doba:
Pondělí – pátek 10:00 – 03:00
Sobota 17:00 – 03:00
Neděle 17.00 – 01:00

Vernisáž výstavy
14. 6. 2012 v 19:00
Vystoupí Core’n’out DJ’s a Christina Delaney
Vstup zdarma

Více informací o projektu: facebook.com/odhalenepamatky

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..