Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Nahá Miley Cyrus na bourací kouli láme nejen zdi, ale i rekordy

Adam Vrána

Adam Vrána

11. 9. 2013

Americká zpěvačka Miley Cyrus umístila na internet svůj nový videoklip k písni Wrecking Ball. Díky kontroverznímu obsahu se jeho sledovanost za pouhých 24 hodin vyšplhala na více než 19 milionů zhlédnutí, což téměř nemá obdoby.

FOTO: Miley Cyrus

Zpěvaččina nahota jedny pobuřuje, druzí ji neřeší. | Zdroj: Reprofoto youtube.com

Klip v režii Terryho Richardsona ukazuje bývalou hvězdu seriálu Hannah Montana v nejrůznějších pózách – nejprve si v upnutém bílém trikotu pohrává s kladivem, jehož kovadlinu v následujících záběrech lačně olizuje. Největší vášně však budí pasáž, v níž se zpěvačka pohupuje na bouracím závaží a nemá na sobě nic víc než boty.

„Udělat ze sebe sexuální objekt je pro ženy nejlepší cestou, jak se zviditelnit,“ míní o videu Michael Hann z magazínu The Guardian. „Miley Cyrus tohle pochopila. V klipu nemá symbolizovat ženu objevující sílu své přitažlivosti, ale spíš někoho, kdo dává přednost pozornosti na úkor sebeúcty. Chová se zkrátka jako pornoherečka,“ píše.

Přestože o jednom z nejkontroverznějších videoklipů za poslední dobu hovoří mnohá média negativně, najdou se i tací, kteří si myslí opak. „Wrecking Ball nabízí na zpěvačku daleko otevřenější pohled než kdy jindy,“ napsala pro The Huffington Post Madeline Boardman. „Nahota je tentokrát zanedbatelná v porovnání s famózním zpěvem, kterým odkazuje na Sinéad O´Connor.“

Kontroverzní klip se momentálně blíží k hranici padesáti milionů přehrání. Pokud bude jeho sledovanost i nadále stoupat stejným tempem, brzy předežene video ke skladbě We Can´t Stop, které doposud zhlédlo na dvě stě milionů uživatelů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Nahá Miley Cyrus na bourací kouli láme nejen zdi, ale i rekordy