Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Mňága a Žďorp zvou na 21. listopadu na koncert v Lucerně

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

16. 9. 2012

!Exkluzivní videopozvánka! Mňága a Žďorp vystoupí 21. listopadu 2012 v Lucerně u příležitosti 25. výročí svého založení. Pro čtenáře TOPZINE.cz kapela exkluzivně připravila videopozvánku.

video
play-sharp-fill

Mňága a Žďorp ve Velkém sále v Lucerně oslaví dvacáté páté narozeniny. Frontman Petr Fiala vysvětluje, proč si vybrali právě toto místo: „Lucerna je pořád nejvíc sexy sál v Praze. Magické místo jako stvořené pro průlet čtvrtstoletím života. Nečekáme od toho večera nic menšího než pořádnej večírek, kterej si všichni skvěle užijeme.“

Vystoupení bude průřezem historií kapely, zahrají si na něm jak současní, tak i minulí členové. Kromě toho se během večera na pódiu objeví řada hostů. Pozvání přijali třeba Richard Krajčo, Matěj Ruppert s Tonyou Graves, Michal Hrůza a Márdi z Vypsané fixy.

Bohatá nadílka Dárečků

Pražský koncert nebude jediný, kapela celý listopad věnuje narozeninovému turné. Zastaví se kromě Prahy v jedenácti dalších městech, například v Brně, Plzni, Českých Budějovicích a samozřejmě ve svém domovském Valašském Meziříčí.

Na jubileum se Mňága připravuje celý letošní rok. Prvního dubna jim vyšlo album Dáreček, tvořené coververzemi písní Mňágy v provedení jejich kolegů z české hudební scény.

Mňága a Žďorp – Písnička pro Tebe

Nyní kapela představí jeho pokračování s názvem Dáreček 2, které každý návštěvník koncertu v Lucerně opravdu dostane jako dárek ke vstupence. Opět obsahuje songy od Mňágy, mimo jiné v provedení Charlie Straight, Goodfellaz či Romana Holého.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v obvyklé síti předprodeje, a to za 399 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Mňága a Žďorp zvou na 21. listopadu na koncert v Lucerně