Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

VIDEO: Líbání na dálku vynalezeno. Podívejte, jak funguje Kissenger

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

25. 7. 2012

Udržujete vztah na dálku a chybí vám líbání? Máme pro vás řešení! Kissenger, přístroj ve tvaru hlavy, která má silikonové rty citlivé na dotyk. Prostřednictvím internetu pak umožňuje vyměňovat si polibky.

video
play-sharp-fill

Líbací pomůcka s názvem Kissenger umožní zamilovaným párům, které dělí dlouhé vzdálenosti, vyměňovat si na dálku polibky. Stačí jen připojit svého Kissengera  k počítači, spustit internet a začít líbat silikonové rty.

Speciální líbací pomůcka byla představena v červnu na vědeckém sympoziu v Británii a vymyslel ji odborník na robotiku Hooman Samani z Národní singapurské univerzity. „Nejdůležitější bylo přenést intenzitu, tlak a tvar rtů,“ říká o svém vynálezu Samani. Silikonový materiál pak zvolil proto, aby umocnil co nejrealističtější zážitek.

„Líbání je velmi intimní záležitost, takže pokud chceme tento produkt uvést na trh, musíme se vyrovnat s mnoha citlivými otázkami. Musíme především začít s důkladným výzkumem ze sociálního a kulturního hlediska,“ dodal Samani na závěr s tím, že na uvedení do prodeje stále čeká.

Uvidíme, třeba už příští Vánoce dostanete svého prvního Kissengera.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Líbání na dálku vynalezeno. Podívejte, jak funguje Kissenger