×
TOPZINE.cz

Video: Líbací scéna v novém Harrym Potterovi je na světě! Podívejte se sami

Jeden z klíčových momentů posledního Harryho Pottera je nám k dispozici v nových TV spotech, které byly během týdne uveřejněny na internetu. Filmový pár „Harry-Ginny“ už nemá ve scénáři žádné ostýchání.

Harry Potter a relikvie smrti - 1. část, Zdroj: distributor filmu

Harry Potter a Relikvie smrti je v obrovském očekávání všech fanoušků po celém světě. Tento snímek vtrhne do českých kin v listopadu a všichni fanoušci netrpělivě čekají na nejnovější informace, které by jim film přiblížily. Minulý díl byl totiž v kinech až loni.

Nově zveřejněné TV spoty na internetu představují momenty z první části o Harrym Potterovi a Relikvii smrti. Některé scény jsme již mohli vidět v dřívějších trailerech.

Jeden specifický moment, nad kterým se jistě fanoušci pozastavují, je láska mezi Harrym a Ginny. Jejich hlavní představitelé Daniel Radcliffe a Bonnie Wright popustili uzdu a podle scénáře se do líbacích scén opravdu vžili. Ale aby to ve filmu nabralo i vtipný spád, v jejich okamžiku je vyruší jeden z Weasleyovic bratrů.

První část Harryho Pottera a Relikvie smrti pokračuje v dobrodružstvích Harryho, Rona a Hermiony, kteří pátrají po viteálech – rozpolcených duších samotného Lorda Voldemorta.

Snímek má premiéru 19. listopadu a režie obou částí se opět ujal David Yates.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..