Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Lenny Kravitz se stal moderátorem. V novém videoklipu Stand

Adriana Semlová

Adriana Semlová

22. 7. 2011

Zpěvák Lenny Kravitz se chystá vydat předposlední srpnový den svou devátou studiovou desku. Už nyní je však další singl venku spolu s videoklipem k písni Stand.

FOTO: Lenny Kravitz

Lenny Kravitz, Zdroj: lennykravitz.com

Funk-rockový Lenny Kravitz tentokrát upustil od balad a jako druhý singl z nově připravované desky Black and White America vybral svižnou a nakažlivou píseň Stand. S humorem, který je spíše blízký skupině Foo Fighters, nyní boduje i Lenny. Více jak sedmiminutový klip je inspirovaný šedesátými léty. Lenny v televizní soutěži vyzývá diváky, aby soutěžili o hodnotné ceny. Na konci nechybí ani titulky k pořadu.

I obal nového alba se zpěvákovou fotografií z dětství se znakem hippies na čele naznačuje, že celá deska bude tentokrát (opět) v retro stylu. Na desce bude šestnáct písní a vyjde 30. srpna. Muzikant nahrál celé album pouze s jedním doprovodným kytaristou Craigem Rossem na Bahamách a pracoval na něm přes dva roky. Lenny Kravitz se také během svého turné objeví v Česku. V pražské O2 Areně představí své nové album i starší hity 15. listopadu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Lenny Kravitz se stal moderátorem. V novém videoklipu Stand