Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Leningrad Cowboys míří do Prahy. Zahrají o vodce i traktorech

Martin Peška

Martin Peška

7. 12. 2011

!Exkluzivní videopozvánka!Finská recesistická skupina Leningrad Cowboys se chystá se svou bláznivou show do Prahy. Už v sobotu 10. prosince se předvede s typickými černými brýlemi, účesy na kohouta a špičatými botami v Kulturním centru Vltavská.

video
play-sharp-fill

„Do Česka míří Kovbojové již poněkolikáté. Naposledy se českému publiku představili na loňském Sázavafestu, kde se jim kvůli vydatnému dešti rozmočily špičaté boty. Přesto ale na koncert vzpomínají pozitivně,“ řekl za pořadatele Ladislav Lojka.

Informace ke koncertu:FOTO: Leningrad Cowboys
Vystoupí: Leningrad Cowboys (Finsko)
Datum: sobota 10. prosince, začátek koncertu od 20:00 hodin.
Místo: Kulturní centrum Vltavská (Bubenská 1447/1, Praha 7 – Holešovice).
Vstupenky: v předprodeji online za 600 korun.

Recesistická parta slaví 25 let existence a je právě na turné s prvním studiovým albem, které je podle slov kapely směsicí několika žánrů, které jsou mixovány do obvyklých a jimi oblíbených témat jako vodka, traktory, rakety, ruský folklór nebo rock’n’roll.

Podívejte se také na video, kde česká kapela odzbrojila Wolverina a roztančila Supermana

„České publikum výborné! Řádí a tančí do úplného vyčerpání a ještě se přitom usmívají. Několik dnů po koncertu nám přišlo plno příznivých ohlasů. Ty nejlepší jsme si schovali,“ vzpomíná na české publikum kytarista Varre Vartiainen.

„Jakou show mají pro Česko připravenou, můžeme jen hádat, ale již nyní je jisté, že Leningrad Cowboys se budou snažit navodit i vánoční atmosféru. Zpěvák Pauli bude mít na kalhotách připevněné malé zvonečky, u kterých budou nainstalované malé mikrofony tak, aby každý z diváků mohl slyšet cinkání,“ dodal Lojka.


Leningrad Cowboys – All We Need Is Love

Na pražském koncertu by měly zaznít také vlastní skladby staršího data, které budou doprovázené coververzemi rockových pecek od ZZ Top, Led Zeppelin, Rolling Stones, Boba Dylana, ale i Beatles.

Soutěžte o volňásky na Leningrad Cowboys

Stačí do půlnoci v pátek 9. prosince správně odpovědět na soutěžní otázku. Deset čtenářů získá po dvou volných vstupech. Vítěze budeme kontaktovat v sobotu 10. prosince nejpozději ve 12:00 e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Leningrad Cowboys míří do Prahy. Zahrají o vodce i traktorech