Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: Legendární seriál Dallas pokračuje! Brzy se opět setkáme s JRem a Bobbym

Redakce

Redakce

14. 7. 2011

Tento americký seriál pamatují především naši rodiče a prarodiče. Skončil totiž již před dvaceti lety, avšak příští rok se jeho příznivci dočkají nových osudů svých oblíbených postav!

Dallas po dvaceti letech v téměř plné sestavě, Zdroj: distributor seriálu

Dnes již legendární Dallas, který se mnohým teenagerům může sezdávat nudným, starým a již dávno v zapomnění padlým seriálem, se dočkal své obnovy. Ale i po těch dvaceti letech si zajisté najde své příznivce nebo přiláká tehdejší fanoušky.

Dallas, který byl ve své době nejspíš něco jako u nás Rodinná pouta, se vysílal v letech 1978 až 1991. Vyprávěl o texaských naftařích a především o radostech a strastech rodiny Ewingových. Jeho zbrusu nové pokračování o deseti dílech se začalo natáčet letos v dubnu a má ho na starosti kabelová televize TNT, v níž ho diváci budou moci spatřit v létě 2012. Zatím si musí vystačit s trailerem, který nám nastiňuje další dramatické chvíle motající se okolo peněz, moci a vzájemných vztahů našich texaských hrdinů.

Co se hereckého obsazení týče, uvidíme na obrazovce staré známé jako především J. R. Ewinga v podání dnes již téměř osmdesátiletého Larryho Hagmana, kapku prošedivělého Patricka Duffyho alias jeho mladšího bratra Bobbyho či Lindu Gray. Naopak už bohužel neuvidíme Barbaru Bel Geddes, která představovala Miss Ellie, jelikož roku 2005 podlehla rakovině.

Po Bobbyho boku zde bude stát jeho druhá žena (Brenda Strong). Victoria Principal jakožto jeho první žena se totiž natáčení na vlastní přání nezúčastní. Tak trochu z toho možná vyplývá, že nová série se bude točit nejen okolo starých tváří, ale poměrně velký prostor zde bude poskytnut jejich potomkům – Johnu Rossovi a Christopherovi.

Jaký bude výsledek?

Kolem pokračování Dallasu se samozřejmě vede mnoho spekulací, které pravděpodobně budou rozřešeny až během příštího léta. Do té doby si lidé, které toto pokračování zaujalo, avšak nemají o jeho minulém průběhu příliš mnoho povědomí, mohou dát menší maraton v podobě Dallasu, jak to v něm vypadalo před dvaceti lety. Snad pak nebudou zklamaní, jako bylo zajisté mnoho lidí po některých jiných seriálech či filmech s pokračováním po několika letech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Legendární seriál Dallas pokračuje! Brzy se opět setkáme s JRem a Bobbym