Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Lady Gaga spadla na pódiu! Už podruhé

Adriana Semlová

Adriana Semlová

25. 4. 2011

Populární zpěvačka Lady Gaga už podruhé tento měsíc spadla na pódiu. Tento týden ji také kritika osočila z nevhodného používání slova retardovaný.

Na začátku tohoto měsíce během koncertu v Houstonu zpěvačka spadla z piána. Deset dní po incidentu se Lady Gaga při svém živém vystoupení v Atlantě, kdy zrovna zpívala svůj hit Poker face, sesunula k zemi kvůli vysokým podpadkům.

Tanečníci vpředu na pódiu tančili nacvičenou sestavu, a když se k nim Gaga zezadu blížila, sklouzla na zem. Zpěvačka však nebyla zraněna a profesionálně pokračovala v rozjeté show jako by se nic nestalo. Na internet se ale video dostalo prostřednictvím záznamu z řad fanoušků. Při předešlém pádu z piána také píseň pohotově dokončila.

Nejnovější singl Born This Way láme rekordy po celém světě. O songu se však ihned začalo diskutovat jako o opsané písni. Předlohou měla být údajně Express Yourself od Madonny. „Nejsem tak hloupá, abych vydala nahrávku a byla za blbce. Proč bych zkoušela vydávat něčí song a myslela si, že bych všechny obešla? To je retardované.“ Právě ono poslední slovo jí vytkl mluvčí pro britskou charitu Mencap pracující s handicapovanými lidmi: „Byl to nešťastný výběr slov, zvlášť pro někoho tak vlivného.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Lady Gaga spadla na pódiu! Už podruhé