Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Kryštof vydá album Inzerát, podívejte se na stejnojmenný klip

Martin Peška

Martin Peška

10. 8. 2012

Richard Krajčo, frontman ostravské skupiny Kryštof, natočil pro čtenáře magazínu TOPZINE.cz exkluzivní videozdravici s představením nového videoklipu k pilotnímu singlu z chystaného alba. Podívejte se.

play-sharp-fill

Singl s názvem Inzerát předznamenává stejnojmenné album, které by měla kapela vydat v polovině letošního října. „Symbolismus tedy skupinu Kryštof neopouští, a poté, co producenta našla přes inzerát, věří, že je to dobrá volba i pro celé album,“ uvedl za kapelu Jiří Kouba z vydavatelství Universal Music.

Nahrávka Inzerát vznikla pod producentským dohledem Yarona Fuchse, který spolupracoval například s Bobem Dylanem či Mobym.

FOTO: Booklet alba Inzerát kapely KryštofNa nové album kapely Kryštof čekají fanoušci již třetím rokem. Deska se začala nahrávat začátkem května ve studiu Sono. Mix a mastering pak proběhl v New Yorku, kde si ho vzal na starost Ted Jensen, který stojí například i za deskami Coldplay, Muse, Green Day, Goldfrapp a Norah Jones.

K singlu Inzerát byl natočen videoklip, ve kterém si kromě kapely zahrála i herečka Linda Rybová. „Režisér Radek Karko z Lip Production umístil děj do bývalého vojenského areálu v Milovicích, který skvěle dokresluje atmosféru videa, v němž nic není nemožné. Chodit pak Richard Krajčo může po stěnách, viset ze stropu, obývat pokoje prorostlé stromy a hledat to, co možná dávno ztratil,“ dodal Kouba.

Podívejte se!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Kryštof vydá album Inzerát, podívejte se na stejnojmenný klip