×
TOPZINE.cz

VIDEO: Johnny Depp ani Brad Pitt na festivalu v Cannes neuchvátili

FOTO: Cheryl Cole Cannes 2011

Filmový festival v Cannes, jedna z největších filmových a společenských událostí roku, dnes končí. Nepozvali vás? Nebrečte. Vstupenku do přímořského epicentra stylu a okázalosti vám posíláme my.

FOTO: Angelina Jolie Cannes 2011
Angelina Jolie pózovala trpělivě, Zdroj: youtube.com

Jestli vás zajímá, co bylo k vidění na filmových plátnech, nakoukněte do filmové rubriky. My se zatím podíváme na to, co se odehrávalo na červeném koberci.

Jane Fonda a její model Emilio Pucci? Spadla mi čelist. Ta ženská prostě nestárne! České krásky Eva Herzigová a Karolina Kurková předvedly dokonalá těla, na kterých se jejich mateřství vůbec nepodepsalo. Bar Refaeli zářila i bez Leonarda a Ryan Gosling se snažil tenhle nespravedlivý nepoměr vybalancovat a nechal slintat zase nás, dámy. Vnesl do zkostnatělé přehlídky postarších zarostlých pánů s tmavými brýlemi svěží vánek. Ano, mluvím o vás Brade a Johnny.

Milla Jovovich v Pradě rozdmýchala rozporuplné reakce a zatímco jedni se nad jejím modelem rozplývali, druzí se jí nebáli zařadit mezi nejhůře oblečené celebrity 64. ročníku filmového festivalu.

Anna Dello Russo provětrala překvapivě usedlý kousek ze své sbírky odvážných kloboučků a k doživotí v útrobách šatny odsoudila sněhobílý model Alberty Ferretti. Svět už tyhle šaty viděl, řada je na dalších!Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..