Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Hardcore Superstar řádí v novém klipu. Album slibují na březen

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

23. 1. 2013

Švédští street metalisté Hardcore Superstar postupně odtajňují detaily ohledně nově připravovaného alba s názvem C’Mon Take On Me. Videoklip k čerstvému singlu One More Minute měl premiéru minulý týden.

FOTO: Hardcore Superstar

Hardcore Superstar vydají na jaře v pořadí devátou studiovku. Zdroj: hardcoresuperstar.com

Skupina tak definitivně dostála slibu ohledně příprav nové desky, který fanouškům dala loni v listopadu. Hardcore Superstar tehdy oznámili, že první songy začnou zveřejňovat začátkem nového roku, což učinili právě nyní vypuštěním klipu k již zmíněnému singlu.

„Detaily o vzniku videa nebudeme zatím zveřejňovat,“ reaguje kapela na výzvy zvědavců. “Prozradíme jen to, že se natáčelo na odlehlém místě v Gothenburgu (severovýchodní Švédsko – pozn. red.) a že režii klipu má na svědomí Kené U Valdes.“ Více podrobností ale skandinávští metalisté odmítají sdělit.

Hardcore Superstar fungují již od roku 1997, přičemž svou první nahrávku It’s Only Rock’n’Roll vydali už o o rok později.

Jejich tvorba bývá často škatulkována jako heavy metal, glam metal či hardrock, avšak členové skupiny se charakterizují spíše coby zástupci street metalu – hudební odnože, pro níž je charakteristické mísení tvrdých kytarových riffů s prvky rapu. Ne nadarmo se stylu rovněž přezdívá Gangsta Metal.

Termín vydání desky skupina stanovila na 1. března 2013. Na její produkci se podílí Randy Staub, jehož rukopis nesou nahrávky kapel Metallica nebo The Cult. Album si fanoušci budou moci objednat předem, a to celkově ve třech podobách: jako klasické CD nebo černý eventuelně růžový vinyl.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Hardcore Superstar řádí v novém klipu. Album slibují na březen