Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Evanescence představili nový klip k songu My Heart is Broken

Redakce

Redakce

25. 1. 2012

Američtí metalisté Evanescence uvedli 24. února svůj nový hudební klip k songu My Heart Is Broken.

Amy Lee, zpěvačka Evanescence Zdroj: myspace.com

Nový hudební videoklip k písni My Heart Is Broken, která je nejnovějším kouskem stejnojmenného alba skupiny Evanescence, právě spatřil světlo světa. Video je inspirované britským filmem Paperhouse, jenž je na pomezí hororu a fantasy.

Songu tradičně dominuje naléhavý hlas Amy Lee, která si v klipu ve svých dlaních pohrává s magickým světlem. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci ostatních členů kapely, neboť videoklip je doplněn i o jejich záběry.

„Při natáčení jsme použili optická vlákna, což pak ve finále vypadá, jako bych světlem kreslila kolem sebe a věci, které jsem načrtla, jakoby ožily,“ vysvětlovala Amy natáčení klipu pro MTV News. „Vytvářet tento snový surrealistický svět byla velká zábava a záběry kluků jsou pak něco jako sen ve snu, v temnotě propasti. Je to opravdu skvělé,“ doplnila zpěvačka.

Čtěte také: Zemřela původní zpěvačka Visions of Atlantis

Autorkou písně je sama Amy Lee. Předlohou jí byla krutost světa nelegálního obchodování se sexem. „Při psaní textu jsem se často zastavila a uvědomila si, že slova a to, o čem píšu, vychází přímo z mého podvědomí. Bylo to něco, o čem jsem potřebovala a chtěla psát. Bylo to v mém srdci. Představovala jsem si, jak jsem já sama polapená v pasti a jak bych se asi cítila. To byla má hlavní inspirace,“ dodala na závěr Amy Lee.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Evanescence představili nový klip k songu My Heart is Broken