Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: DJ Reblok zve na párty do Chapeau Rouge. Soutěžte s námi o CD

Adam Vrána

Adam Vrána

24. 4. 2013

Label párty vydavatelství Beef Records se neúprosně blíží. V jejím rámci se již v sobotu 27. dubna v pražském Chapeau Rouge představí srbský DJ Goran Paradjina alias Reblok. Jako support vystoupí DJs Schwa, Ezwell a Luke Nova.

video
play-sharp-fill

Novosadský producent s přezdívkou Reblok, jenž má dosud na kontě několik releasů pod záštitou labelů Suara či Definitive, vydal loni s Beef Records vinylové EP spolu s remixem od kolegyně brazilského původu Joyce Muniz.

Kromě toho má za sebou řadu úspěšných performance doma i v zahraničí – lze mezi ně započítat vystoupení na vyhlášeném festivalu Exit, které DJ komentoval v jednom z nedávno pořízených rozhovorů: „Účast na Exitu byla výborná zkušenost. Přestože nešlo o moje top hraní, bylo zajímavé porovnávat reakce srbského a zahraničního publika,“ říká.

Manažer labelu Michal Růžička kromě Reblokovy účasti slibuje návštěvníkům speciální dekorace a videoprojekce. „Mimo hlavní hvězdy večera se rovněž můžete těšit na Dje Schwa z projektu Shades of Grey, jenž momentálně slaví úspěchy s deskou vydanou v koprodukci s Miguelem Migsem, jeho kolegu Ezwella a Lukea Novu, který celou akci zahájí,“ dodává.

Vstup na akci vyjde návštěvníka na 50 korun. Ti z vás, kteří věří ve štěstěnu, s námi mohou soutěžit o CD Beef Records a poukaz to tetovacího salonu Hell.cz v hodnotě 600 korun. Výhra zahrnuje i zanesení jmen vítěžů na guestlist.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: DJ Reblok zve na párty do Chapeau Rouge. Soutěžte s námi o CD