Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: ČS má talent se blíží! Podívejte se na pět nejlepších ze zahraničí

Redakce

Redakce

9. 6. 2011

Další kolo ČS má talent se blíží a vzhledem k velké popularitě prvního dílu se očekává obrovská účast. A když je z čeho vybírat, tak se nakonec ten správný materiál vždycky najde. V zahraničí se našli skutečně netradiční talenti, a tak jsme pro vás vybrali pět nejzajímavějších z různých končin světa.

Dae Men z minulého ročníku a jejich ranní rozcvička, Zdroj: TV Prima

Myslíte si, že ten nejlepší způsob, jak si vydělat s balíčkem karet, je poker nebo snad Black Jack? V Číně mají zajímavější řešení! Běžte s nimi házet do okurek v Las Vegas!

Zkuste chodit po ulici a plivat kolem sebe vodu. Jaký bude výsledek? V lepším případě znechucené tváře kolemjdoucích. V horším případě nutná návštěva zubaře a náhrada chybějících zubů. V Německu ovšem našli vylepšení. Přidejte k tomu dobrou hudbu a deštník a lidé se budou královsky bavit!

Také se vám stalo, že jste jako malí omylem spolkli nějaký předmět, a ze strachu z následků pak nervózně přešlapovali v čekárně na pohotovosti? Ve Velké Británii se to nejprve pokusíte dostat zpět stejnou cestou, kterou to přišlo (pusou), a pokud uspějete, tak s tím jděte vystupovat!

Pod slovem gymnastika si hodně lidí vybaví ohýbání končetin, bolest a nudu. Ale co kdyby ta holka, co cvičí, byla sexy oblečená a střílela s lukem v nohách do terče? V Americe se to prodá! Šup s tím do talentu!

No a na závěr tolik oblíbená kategorie, na kterou si potrpí lidé na celém světě! Dámy a pánové, přichází kouzelníci!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: ČS má talent se blíží! Podívejte se na pět nejlepších ze zahraničí