Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Britney Spears a Rihanna se líbaly na jevišti

Adriana Semlová

Adriana Semlová

27. 5. 2011

FOTO: Britney SpearsBěhem vystoupení na The Billboard Awards v Los Angeles se na jevišti sešly dvě současné hvězdy popové hudby – Rihanna a Britney Spears. A zde se spolu zpěvačky políbily!

FOTO: Rihanna S&M

Rihanna a Britney zazpívaly hit S&M, Zdroj: myspace.com

Rihanna si přizvala Britney na pódium, aby společně zazpívaly Rihannin hit S&M. Obě dvě byly oblečené do peprných oblečků otrokyň – Britney v černém a Rihanna v bílém. Přímo na pódiu také došlo na polštářovou bitvu.

Poté se Britney znovu líbala na pódiu. Polibek obou zpěvaček připomněl rok 2003 a předávání MTV cen, při kterém se tehdy Britney veřejně políbila s Madonnou. Blonďatá Britney se po vystoupení s Rihannou ještě vrátila na scénu a odzpívala duet s raperkou Nicki Minaj.

Nezapomenutelné představení také ukázala Beyoncé, která si odnesla prestižní cenu Umělce tisíciletí. Rihanna byla zvolena Nejlepší umělkyní roku. Šesti ocenění se dočkal rapper Eminem, který se však předávání cen nezúčastnil.

Eminemovo skóre vyrovnal mladý Justin Bieber, který se zde ukázal společně se svou přítelkyní a zpěvačkou Selenou Gomez. „Je mi sedmnáct,“ řekl kanadský zpěvák Justin. „Každý den je pro mě šílený, protože potkávám mnoho lidí a já jim můžu na tváři vyčarovat úsměv,“ dodal.

Mezi další výherce patřila Katy Perry. „Můj bože, vyhrála jsem dvě ceny!“ vzkázala radostně na síti Twitter. Lady Gaga také neodešla s prázdnou a dvě ocenění si odnesl britský zpěvák Taio Cruz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Britney Spears a Rihanna se líbaly na jevišti