Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: Bin Ládin se zase dostal do South Parku. Sprosťárny, prasárničky a politika!

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

7. 5. 2011

Rychlost tvůrců seriálu South Park je neuvěřitelná. Jen tři dny poté, co prezident Barack Obama veřejně oznámil smrt Usámy bin Ládina, se událost objevila v novém díle! Sami se podívejte na video.

Bin Ládin se v South Parku objevil už mnohem dříve, Zdroj: distributor seriálu

V South Parku si zase dělají srandu z Usámy bin Ládina (jak jinak). Už dříve ho diváci mohli vidět v jednom díle, tentokrát postavička Jimmy, která je v seriálu spolužákem ústřední čtveřice a vyhlášeným komikem, zde přebírá cenu za jednoho z nejvtipnějších lidí na světě. Taky jsou ale vyhlášeni nejméně vtipní lidé na Zemi, ehm, Němci. A protože je tohle pěkně naštve, postaví speciálního Funnybota.

Ten skutečně začne bavit lidi, avšak tím, že všechno ničí a zabíjí. Je zde jasně řečeno, že robot „střílí lidem do obličeje a do hrudníku“, což je prý sakra vtipné. Přesně to bylo řečeno i o zabití bin Ládina – a hned po tomto oznámení se Američané radovali a slavili. Matt Stone a Trey Parker, tvůrci seriálu, tak mezi sprosťárny a prasárničky vecpali i politickou agitku!

Když je Funnybot poražen, prezident Obama v seriálu dokonce říká: „Jsem rád, že vám mohu oznámit, že největší hrozba lidstva je navždy pryč. Spravedlnost zvítězila.“ Nepřijde vám tenhle proslov trochu povědomý? A to pouhé tři dny po skutečném proslovu, kdy tvůrci South Parku museli dát dohromady scénář, animaci a dabing! Pokud vás zajímá celá epizoda, můžete ji zhlédnout na oficiálních stránkách ZDE.

Městečko South Park (South Park)

Animovaný/Muzikál/Komedie
USA, 1997, 30 min

Režie: Matt Stone, Trey Parker
Hrají: Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Jay Leno, Tomorowo Taguchi, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney, Malcolm McDowell, Kyle McCulloch, Jennifer Aniston, Dian Bachar, Peter Serafinowicz, Rick James, Thom Yorke, Courtney Ford, Patrick Duffy, Fieldy, Natasha Henstridge, Joe Strummer, DMX, Meat Loaf, John Lydon, Marc Shaiman, Jonny Greenwood, Ol‘ Dirty Bastard

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Bin Ládin se zase dostal do South Parku. Sprosťárny, prasárničky a politika!