VIDEO: Agáta Hanychová v klipu Rybiček 48? Topzine.cz byl při tom!

FOTO: Rybičky 48 při natáčení videoklipu
Rybičky 48 při natáčení videoklipu

!Exkluzivně!Kutnohorské pop-punkové trio Rybičky 48 točilo na pražském Žižkově videoklip k singlu Agáta z chystané desky, která má vyjít letos na podzim. Kuba Ryba, Petr Lebeda a Ondřej Štorek si tentokrát berou na mušku český bulvár.

FOTO: Rybičky 48 při natáčení videoklipu

Tomáš Lénard a Zuzana Černá z redakce magazínu Topzine.cz byli v pondělí 4. dubna u toho. Podívejte se na video z natáčení a tak trochu jiné interview!

Připomeňte si také předchozí videoklipy: Sexuální akrobat, Emily a další

Ve videoklipu se objeví i Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík, Halina Pawlowská nebo Arnold Schwarzeneger. Kapela mezi převlékáním z jedné neuvěřitelné kreace do druhé, tančením po rybičkovsku a poskytováním rozhovorů ale hýřila svým jedinečným suchým vtipem.

Rybičky 48 chtějí Agátu oficiálně představit začátkem května, ještě před festivalovou sezónou. Na podzim by kromě nového CD mělo vyjít i DVD.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Zuzana Černá

Je revoluční dítě, po všech krkolomných snech o hvězdných dráhách astronauta a tradičního popeláře se už na gymplu rozhodla, že dobude novinářský svět, a tak v říjnu 2008 poprvé otevřela těžké dveře na FSV UK. V létě se neobejde bez kola, inlinů, krosny a sluníčka, v zimě zase bez prkna. Občas podléhá nekontrolovatelným záchvatům smíchu a miluje zelená jablka… :)

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*