Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Very Very Hungry Models, módní show v doprovodu nejlepších DJ’s!

Redakce

Redakce

17. 9. 2010

FOTO: Plakát Very Very Hungry ModelsVelmi úspěšná akce Very Very Hungry Models k nám dnes přichází znovu a určitě si ji nesmíte nechat ujít. O noc plnou zábavy bude rozhodně postaráno a na své si přijdou jak milovníci hudby, tak i fashionistas.

V pořadí druhá klubová noc, která ve svém programu spojuje módní show a vystoupení nejlepších tuzemských i zahraničních DJ’s, má podtitul BlondMe. Rozhodně to ale neznamená, že bude brunetkám zakázán vstup, jen to, že na vás od společnosti Schwarzkopf Professional čeká překvapení.

17. září 2010 v klubu SaSaZu se také poprvé v České republice představí módní značka Luisa Cerano. Tento populární německý módní dům předvede aktuální kolekci, které vévodí ležérní, ale zároveň velmi ženské modely. Ty si zájemci budou moci koupit v nedávno otevřeném butiku v Maiselově ulici.

FOTO: Obchod Luisa Cerano

Obchod Luisa Cerano, Zdroj: Blue Gekko

Poslední trendy vlasového designu vám předvedou prvotřídní kadeřníci vyhlášeného studia TONI & GUY. A všechny blondýnky bude rozhodně zajímat představení nové komplexní barvicí pečující a stylingové řady vlasových produktů Schwarzkopf Professional.

Kolekce Luisa Cerano

O hudební doprovod a protančené střevíce se postará jeden z nejznámějších francouzských DJ´s a producentů Arno Cost, kterého si vybral sám David Guetta pro remix svých hitů. Českou taneční scénu budou reprezentovat LayDee Jane a John Culter.

Sečteno a podtrženo dnes, 17. září, klub SaSaZu, začátek akce ve 21:30 hod. a konec až za svítání. Předprodej lístků je v síti Ticketpro a jinak nesmí nikdo chybět.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Very Very Hungry Models, módní show v doprovodu nejlepších DJ’s!