Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Very Very Hungry Models: Byly modelky skutečně hladové?

Redakce

Redakce

14. 3. 2010

sasazu-2Už na samém počátku pořadatelé akce Very Very Hungry Models přislíbili večer plný zábavy, nezapomenutelných zážitků a nevšední show. Podařilo se jim však tyto sliby splnit a byla to opravdu noc plná překvapení? Čtěte dál a přesvědčete sami.

Autor: Vojta Herout

Autor: Vojta Herout

Byl pátek večer 12. března. Před klubem SaSaZu se pomalu ale jistě tvořila dlouhá, nedočkavá a hlavně zmrzlá fronta. Přešlapující lidé neustále pokukovali na hodinky a spekulovali o příčině zdržení. Po půl hodině jsme se dočkali a konečně se dveře otevřely.

Interiér klubu se mi hned zalíbil. Velmi příjemné tlumené osvětlení, pohodlné gauče, velký taneční parket, několik barů podél a příjemná obsluha, která je hned po ruce. Jedna velká místnost má i druhé patro, kde se nachází VIP prostor. Právě tam se celou dobu  pohybovalo dvanáct slibovaných finalistek soutěže miss a sem tam i nějaká celebrita.

Do půlnoci si užívali naplno milovníci taneční hudby. Česká dvojice Lazy&Doctor rozhýbala parket a o něco později se na připraveném přehlídkovém molu objevily i dvě profi tanečnice. Zbytek diváků, který ještě váhal a pozoroval dění ze židle, se pomalu zvedal a obklopoval molo. Po energickém rozloučení DJs s publikem přišel čas módních nadšenců.

Autor: Vojta Herout

Autor: Vojta Herout

Italská značka GUESS by Marciano představila půlhodinovou fashion show. Kolekce jaro/léto 2010 byla jak pro dámy, tak i pro pány. Nic extravagantního, jak slibovala reklama, jsem sice nepostřehla, ale jinak se mi choreografie velmi líbila. Byla jsem překvapená i výkony modelek, které dle mého názoru působily velmi profesionálně.

Jaro a léto podle Guess by mělo být letos ve znamení ženskosti. Zhlédli jsme řadu letních šatů a sukní. Délky se pohybovaly převážně v rozmezí od půli stehen do kolen. Předváděné šaty byly ze splývavých, hedvábných a jemných látek. Barvy přecházely od perleťových odstínů po výrazné růžové a žluté.

Dalším dominantním prvkem se stala plísňová džínovina. Je to jeden z největších trendů letošní sezóny a právě zde jsme se v tom mohli ujistit. Vím, že pro většinu lidí se tato, na západě velmi oblíbená, tendence může zdát zvrhlá, ale nedá se nic dělat. Budeme ji potkávat na ulicích celou letní sezónu.

Nesmíme zapomenout ani na doplňky v podobě krajkových leggins, hlavně v neonových barvách a s délkou ke kolenům. Dalším výrazným prvkem byly boty. Tento rok opravdu velmi vydařené páskové sandálky na vysokém podpatku v různých barvách. Na molu se objevila zlatá, stříbrná a černý lak.

Autor: Vojta Herout

Autor: Vojta Herout

Celkový dojem dotvářely umělecké účesy od Petry Měchurové. Zde platilo, čím větší objem, tím lépe. Vlasy modelek byly silně natupírované, zamotané do různých tvarů a dozdobené barevným peřím. Make-up odpovídal celé kolekci. Červené rty a výrazné černé oční linky.

Autor: Vojta Herout

Autor: Vojta Herout

Přehlídka skončila potleskem. Fanoušci house music zůstali a užili si zlatý hřeb večera DJ Sebastiana Ingrosso a ostatní, kteří se přišli pokochat módou, se pomalu vypařovali. Nebýt čekání na mrazu před klubem, které na začátek nepřidalo na náladě, tak bych tuto akci považovala za povedenou.

[album:

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Very Very Hungry Models: Byly modelky skutečně hladové?