Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Very Very Hungry Models

Petra Červená

Petra Červená

28. 2. 2010

Very Very Hungry Models

Víte, jak strávit páteční večer 12. března? Ne? Tak teď už ano. V SaSaZu v Praze se koná premiéra lákavé nevšední show v podobě velmi hladových modelek.

Zdroj: Pink Dot

Zdroj: Pink Dot

V čem se tento téměř jarní večer bude lišit od těch ostatních? Spojí výjimečný program a djské hvězdy světového formátu. Pozvání přijal Sebastian Ingrosso z tria Swedish House Mafia a z řad českých djs jej doplní Lazy&Doctor, MIA, Proud-M djs (Pete Walk, Marshall, Adam Cloud, Revis) a Loutka. Přímo uprostřed sálu pro vás bude připraveno hlavní překvapení večera, půlnoční fashion show jaro/léto 2010 módní značky GUESS by Marciano. Extravagantní choreografii předvedou modelky a modelové z významné české modelingové agentury Czechoslovak Models doplněné hair stylingem Petry Měchurové.

Vyznáváte nové módní styly? Hledáte originalitu? Máte rádi Swedish House Mafia? A přesto ještě váháte, zda na Very Very Hungry Models vyrazit? Příjemná společnost, 12 finalistek Miss, barmani přímo mezi návštěvníky a hostesky na dosah. Pořadatelé si kladou za cíl zařadit Very Very Hungry Models mezi pravidelná čtvrtletní pokušení. Odoláte, nebo podlehnete?

Uvádí Pink Dot ve spolupráci s ED production. Předprodej vstupenek v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Very Very Hungry Models