Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Veronika Benešová si vypůjčí Žižkovskou věž k představení dvou nových kolekcí

Petra Červená

Petra Červená

12. 2. 2011

FOTO: kolekce triček Amébis!Pozvánka na módní show!Už máte plán na čtvrteční večer 24. února? Co takhle dát si módní přehlídku na Žižkovské věži? Ještě nikdy se zde fashion show nekonala a to byla výzva pro módní návrhářku Veroniku Benešovou, která si toto místo zvolila pro prezentaci svých dvou nových kolekcí.

FOTO: kolekce triček Amébis

Jedna z variant jak nosit tričko Amébis, Zdroj: archiv návrhářky Veroniky Benešové

S tvorbou Veroniky Benešové jste se mohli na topzine.cz seznámit už dříve. Její modely jsou plné ženské smyslnosti a rafinovanosti. Umí rozsvítit vaše unavené oči stejně jako první jarní paprsky slunce, čokoláda nebo zpráva z banky na mobil o příchozí platbě na váš účet. Každá to máme trochu jinak a přitom je základ stejný, něco musí dát podnět našim smyslům.

FOTO: tričko z kolekce Amébis

Varianta s krátkým rukávem

Probudit je můžete už malou ochutnávkou z nové limitované kolekce variabilních triček Amébis. Měňavka neboli Améba je název pro jednobuněčné organismy, které dokážou měnit svůj tvar. Stejně jako trička Amébis. Stále jedno a to samé tričko, a přesto pokaždé jiný druh oděvu. Jednou se z něho vyloupnou šaty, podruhé triko s krátkým či dlouhým rukávem. Variant je ale mnohem více.

FOTO: tričko z kolekce Amébis

Každý den jiný design

Můžete se inspirovat fotografiemi tvarování trička Amébis umístěné na visačce, nebo zapojit vlastní fantazii. Koupit si ho můžete přímo u návrhářky či v designovém obchodě s nezávislou módou DivaDesign. Kromě kolekce triček Amébis vám bude 24. února na Žižkovské věži představena i nová jarní kolekce Firenze, ve které nechybí hedvábné šaty, bavlněné sukně a designové střihy kalhot.

FOTO: tričko z kolekce Amébis

Varianta s dlouhými rukávy

Po mole se projdou nejen české krásky, ale i například Jana Mutňanská, finalistka Miss Universe SR 2009. Celým večerem vás bude provázet moderátorka Terezie Kašparovská a přichystaný je i bohatý doprovodný program. Dáváte-li v módě přednost přirozené eleganci, před vyumělkovaností, křehkým šatům před streetwear módou, pak si nenechte ujít novou kolekci od Veroniky Benešové, tvořící pod značkou SOPHISTIC by Veronika.

FOTO: tričko z kolekce Amébis

Triček už bylo dost? Tak tedy jedny minišaty

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Veronika Benešová si vypůjčí Žižkovskou věž k představení dvou nových kolekcí