Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Veronica Mars bude mít vlastní film. Na rozpočet přispěli diváci

Redakce

Redakce

14. 3. 2013

Známá detektivní série o studentce vyšetřující vraždy v zámožném americkém městečku, Veronica Mars, se dočká svého vlastního filmu.

Kristen Bellová v roli nebojácné Veronici Mars. Zdroj: Warner Bros

Kristen Bellová v roli nebojácné Veronicy Mars. Zdroj: Warner Bros.

Oblíbený seriál Veronica Mars pojednával o mladé studentce střední školy, Veronice Mars, která jako dcera soukromého detektiva, pro něhož příležitostně pracuje, vyšetřuje vraždu své nejlepší kamarádky. První série byla k vidění na televizních obrazovkách roku 2004. Ačkoli měl seriál spousty fanoušků, producenti se rozhodli jeho natáčení po třetí sérii ukončit. To zvedlo velkou vlnu nevole právě u jeho skalních fandů.

Celou dobu od jeho uvedení do televize se spekulovalo o natočení celovečerního filmu, bohužel na něj producenti nesehnali dostatek financí. Nyní svitla nová naděje, že se kýženého filmu Veronica Mars diváci dočkají.

Autor seriálu, Rob Thomas, se po dohodě s Warner Bros. a představitelkou hlavní role, Kristen Bell, rozhodl založit plánovanému filmu účet na stránkách Kickstarter.com. Počítal, že díky tomu se mu podaří zjistit, jaký zájem o toto téma i po letech mezi diváky je. Když díky této stránce získá dva miliony dolarů, studio Warner Bros. dá filmu zelenou.

Veronica-e-Logan

Veronica Mars a její seriálový partner Logan. Zdroj: Warner Bros.

Účet byl založen k včerejšímu dni (13.3.). Na sehnání dostatečné sumy dali tvůrci a producenti návštěvníkům Kickstarteru 30 dní. To, co následovalo, však překonalo i jejich nejdivočejší představy.

Suma 2 miliony dolarů byla vybrána ještě týž den během několika hodin.  Částka na tvorbu celovečerního počinu s Veronicou Mars nyní činí částku 2,4 milionu dolarů a stále stoupá.

Pokud tedy producenti dodrží své slovo, můžeme  premiéru očekávat již během roku 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Veronica Mars bude mít vlastní film. Na rozpočet přispěli diváci