Veronica Mars bude mít vlastní film. Na rozpočet přispěli diváci

Známá detektivní série o studentce vyšetřující vraždy v zámožném americkém městečku, Veronica Mars, se dočká svého vlastního filmu.

Kristen Bellová v roli nebojácné Veronici Mars. Zdroj: Warner Bros
Kristen Bellová v roli nebojácné Veronicy Mars. Zdroj: Warner Bros.

Oblíbený seriál Veronica Mars pojednával o mladé studentce střední školy, Veronice Mars, která jako dcera soukromého detektiva, pro něhož příležitostně pracuje, vyšetřuje vraždu své nejlepší kamarádky. První série byla k vidění na televizních obrazovkách roku 2004. Ačkoli měl seriál spousty fanoušků, producenti se rozhodli jeho natáčení po třetí sérii ukončit. To zvedlo velkou vlnu nevole právě u jeho skalních fandů.

Celou dobu od jeho uvedení do televize se spekulovalo o natočení celovečerního filmu, bohužel na něj producenti nesehnali dostatek financí. Nyní svitla nová naděje, že se kýženého filmu Veronica Mars diváci dočkají.

Autor seriálu, Rob Thomas, se po dohodě s Warner Bros. a představitelkou hlavní role, Kristen Bell, rozhodl založit plánovanému filmu účet na stránkách Kickstarter.com. Počítal, že díky tomu se mu podaří zjistit, jaký zájem o toto téma i po letech mezi diváky je. Když díky této stránce získá dva miliony dolarů, studio Warner Bros. dá filmu zelenou.

Veronica-e-Logan
Veronica Mars a její seriálový partner Logan. Zdroj: Warner Bros.

Účet byl založen k včerejšímu dni (13.3.). Na sehnání dostatečné sumy dali tvůrci a producenti návštěvníkům Kickstarteru 30 dní. To, co následovalo, však překonalo i jejich nejdivočejší představy.

Suma 2 miliony dolarů byla vybrána ještě týž den během několika hodin.  Částka na tvorbu celovečerního počinu s Veronicou Mars nyní činí částku 2,4 milionu dolarů a stále stoupá.

Pokud tedy producenti dodrží své slovo, můžeme  premiéru očekávat již během roku 2014.

Veronica Mars bude mít vlastní film. Na rozpočet přispěli diváci
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*