Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Věrnostní programy ve Vašem mobilním telefonu – s Portmonkou pro Vás bude nakupování pohodlnější

Získejte maximum výhod nabízených obchodníky za členství ve svých zákaznických klubech. Získat můžete nejen nižší ceny, ale také exkluzivní nabídky, prodlouženou záruku či pozvánky na společenské akce. V České republice existují stovky věrnostních programů, díky kterým lze ušetřit prakticky na všem, od dovolených, potravin, oblečení až po sportovní potřeby lékařskou péči, elektroniku, pohonné hmoty.

Aby pro Vás bylo nakupování v rámci věrnostních programů jednodušší, je tu pro Vás mobilní aplikace Portmonka, která Vám umožňuje nahrát si informace z kartiček věrnostních programů přímo do Vašeho mobilu. Nemusíte s sebou tak nosit desítky plastových kartiček či řešit zapomenuté kartičky v době, kdy zrovna potřebujete uplatnit slevu. Portmonka je k dispozici pro operační systémy Android (viz Portmonka pro Android) a iOS (viz Portmonka pro iOS).

Registrujte do nových věrnostních programů přímo v aplikaci

Přímo v Portmonce se můžete zaregistrovat do nových věrnostních programů a ty následně začít využívat, tj. pro registraci nemusíte na pobočku daného prodejce. Stejně tak, Portmonka nabízí exkluzivní slevové kupóny, se kterými ušetříte např. za ubytování, knihy, kosmetiku apod.

Dost bylo plastu

Stáhněte si ještě dnes aplikaci Portmonka do svého mobilního telefonu a ulevte své peněžence od plastových kartiček. Praktičnost aplikace potvrzují nejen samotní zákazníci (Portmonka registruje přes 400 000 stažení a více než 1 400 000 registrovaných členství ve věrnostních programech), ale doporučují i samotní prodejci a odborná veřejnost, to když se Portmonka stala vítězem v hodnocení „Mobilní aplikace roku 2017 v kategorii životní styl“.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Věrnostní programy ve Vašem mobilním telefonu – s Portmonkou pro Vás bude nakupování pohodlnější