Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Velký Špalíček v Brně se opět otevírá filmovým divákům. Soutěžte o lístky do kina

Redakce

Redakce

31. 10. 2014

Česká společnost Cinema City od listopadu dopřeje brněnským návštěvníkům nákupního centra Velký Špalíček možnost vychutnat si nezapomenutelný zážitek ve zrekonstruovaném multiplexu.

Print

Rekonstrukce kinosálů a prostor stála 750 000 eur a díky této investici čeká na návštěvníky větší pohodlí, větší výběr služeb a také požitek z nových  technologií. Velký Špalíček se tak dokonce řadí mezi pět nejmodernějších kin v České republice.

„Renovujeme vše, co vnímá náš zákazník. Tedy interiéry sálů včetně nových sedaček, kompletní technické vybavení, lobby od podlah až po osvětlení, toalety, přesouváme pokladnu, zvětšujeme bar s občerstvením, digitalizuje se interiér foyer a spoustu dalšího,“ uvedl Robert Švec, marketingový manažer společnosti Cinema City.

Cinema City ve Velkém Špalíčku prošlo kompletní rekonstrukcí

Kromě výše zmíněných požitků se mohou návštěvníci také těšit na výstavu Muzea voskových figurín Grévin a na pískové sochy filmových postav.

„Je nám velkou ctí uvítat u nás ve Velkém Špalíčku hvězdy světového filmu, i když jen z vosku. Jejich podobizny jsou jako živé a boří hranice představivosti. Jsme nadšení z možnosti předvést některé figuríny v Brně. Abychom ale nezůstali jen u voskových herců, v prvním týdnu po znovuotevření společně s předními českými sochaři a dětmi z Brna postavíme pískové sochy vybraných filmových postav,“ zve s úsměvem návštěvníky Robert Švec.

Výstava voskových figurín bude pro návštěvníky k vidění od 30. října. Multiplex kin bude otevřen od listopadu.

O co soutěžíme?

Běží v kinech film, který chcete za každou cenu vidět? Neváhejte a odpovězte na níže uvedenou otázku. V naší soutěži můžete totiž vyhrát dvě vstupenky na libovolný film v celé síti kin Cinema City.

Soutěžní otázka:

Kdo ztvárnil hlavní představitelku nadcházejícího snímku Hunger Games: Síla vzdoru 1. část Katniss Everdeenovou?

  1. Natalie Dormer
  2. Jennifer Lawrence
  3. Emilia Clark

Pro ty, kteří by snad tápali, nabízíme nápovědu v podobě článku (zde).

Kam a dokdy posílat odpovědi?

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz.

Soutěžit můžete od 31. října do 7. listopadu 2014, kdy bude ve 23:59 soutěž ukončena a ze správných odpovědí budou vylosováni 4 výherci. Každý z nich obdrží dvě volné vstupenky na film dle svého výběru v síti multikin Cinema City.

Přejeme hodně štěstí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Velký Špalíček v Brně se opět otevírá filmovým divákům. Soutěžte o lístky do kina