Menu
TOPZINE.cz
Alkoholické nápoje a koktejly

Velkopopovický pivovar připravil pro pivní slavnosti limitovanou edici piva Medový kozel

Tradiční Den Kozla, který se bude konat 16. června ve Velkých Popovicích, je letos ve znamení osvěžujícího medového piva.

FOTO: Medový Kozel

Medový Kozel bude k dostání i ve vybraných restauracích. Zdroj: prazdroj.cz

Sládci z velkopopovického pivovaru vaří speciální druhy piva, které nejsou k dostání v běžné distribuci, každý rok právě při příležitosti Dne Kozla. Letos si návštěvníci pivních radovánek mohou vychutnat pivo se svěží chutí medu.

„Jedná se o ležák s dobře vybalancovanou chutí a příjemnou vůní, kterou mu dodává aromatický extrakt z medu. Je to odměna pro návštěvníky nejen za to, že přijedou do Popovic, ale především za jejich dobrou celoroční práci,“ představil letošní speciál sládek Velkopopovického Kozla Jiří Bernat.

Již podvacáté ve Velkých Popovicích

Medový kozel je pro svoji osvěžující chuť a lehkost vhodný k pití v letních měsících. V půlce června již podvacáté ožívají Velké Popovice vyhlášenou událostí, Dnem Kozla.

V sobotu 16. června se v areálu pivovaru můžete kromě medového piva těšit na grilovací show nebo na kapely Hamlet, Walda Gang a Žlutý pes.

Medová pípa

Medový speciál bude k dostání ve všech pivnicích a hospodách v síti Kozlovna a v 300 pečlivě vybraných restauracích po celé České republice. Čepovat se bude přibližně po dobu jednoho měsíce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Velkopopovický pivovar připravil pro pivní slavnosti limitovanou edici piva Medový kozel