×
TOPZINE.cz

Velká podpisová soutěž smíchovské knihovny

mestska-knihovna-praha2Malou předvánoční soutěž si pro své čtenáře připravila smíchovská pobočka Městské knihovny v Praze. Možná už jste si všimli, že u poliček s popiskami fantasy a science fiction přibyly na zdi různé podpisy. Teď je čas dozvědět se o nich víc.

mestska-knihovna-praha2

„Ti, kteří nás již navštívili, si určitě všimli, že u polic s fantasy science fiction přibyly na zdi různé podpisy. Ne, nejde o nevyřáděné zedníky nebo zhýralé myče oken. Fix jsme dali do rukou osobnostem, které by měl každý správný fan znát. A hned se naskýtá otázka – znáte i jejich autogramy?“ láká známý zaměstnanec pražské knihovny Míla Linc.

Všichni, kdo by se chtěli zúčastnit, naleznou na připravených internetových stránkách fotogalerii se sedmnácti dosavadními podpisy, které se na místě nahromadily za poslední tři roky. Úkolem je poznat jich co nejvíce, protože člověk, který tohle dokáže (nebo pozná alespoň největší počet), získá od knihovny zajímavou cenu. Ze zbylých, kteří poznají alespoň deset pachatelů, se vylosují další dva šťastlivci.

Vyhodnocení proběhne po vánočních svátcích, a tak neváhejte a získejte pro někoho jiného či pro sebe samé novoroční dárek.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..