Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Velcí herci nazpívali dětem vánoční videoklip a dali dohromady knihu

Redakce

Redakce

16. 12. 2009

velci-herciNa pultech obchodů lze nyní před Vánoci najít knížku Velci herci malým dětem, která má za sebou slavnostní křest a také disponuje vlastním videoklipem. Nejedná se totiž o obyčejnou knihu, tato je plná veselých písniček, notiček, básniček a kreseb, které mají na svědomí čeští oblíbení herci Jiří Bartoška, Zuzana Dřízhalová, Gabriela Osvaldová, Ivana Chýlková a další.

Fotografie ze křtu knihy, zdroj: archiv knihy

Fotografie ze křtu knihy, Zdroj: archiv

Producentka Lucia Šoralová tento projekt komentuje slovy: „Vánoce jsou chvílí, kdy jsou lidé více než jindy nakloněni nemyslet jen na sebe, obdarovávat a pomáhat potřebným… Myslím, že naše knížka je k tomu skvělým prostředkem, protože originálním způsobem spojuje dvě bohulibé myšlenky: knížku plnou chytlavých písniček o zvířátkách pro děti a charitativní pomoc občanskému sdružení Lymfom Help, které od roku 2005 pomáhá pacientům s maligním lymfomem, jejich blízkým a přátelům. Právě na jeho účet totiž směřuje část výtěžku z prodeje.“

Ve videoklipu k písni Velcí herci malým dětem, který knihu doprovází, můžete zaslechnout všechny výše zmíněné herce doprovozené zpěvákem Ondřejem Rumlem a hlavně vidět zpívající a hrající malé děti. Klip režíroval Miroslav Mirčeva a byl natáčený ve Špindlerově Mlýně na posledním zbytku sněhu. I přesto na nás dýchá pohodovou vánoční atmosférou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Velcí herci nazpívali dětem vánoční videoklip a dali dohromady knihu