Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Ve spíži najdete lékárničku. Zjistěte, jaké lékařské zázraky máte doma

Redakce

Redakce

28. 8. 2011

Současné lékařství je každým rokem obohacováno o nejmodernější technologii a špičkové pracoviště. Celý svět žasne nad tím, co lékaři s pomocí nových technologií dokážou za zázraky. Máme pro vás pár tipů na to, jak si doma vyrobit účinné léky na nejrůznější onemocnění a choroby.

I vaše spíž skrývá zázračné léky přírody, Zdroj: sxc.hu

Už naše babičky kdysi věděly, že med je zázrakem přírody, který dokáže léčit.  Babská rada, že nachlazení, posílení imunity či těžký žaludek lze medem léčit, je v těchto případech pravdivá.

Až moderní medicína ale objevila, že při smíchání dvou lžic medu a tří lžiček skořice ve dvou dcl teplé vody, dokáže rapidně snížit hladinu cholesterolu v lidském těle. Podle výzkumů amerických lékařů lze cholesterol snížit o deset procent za dvě hodiny. Pokud se tato směs medu a cukru podává třikrát denně, je vyléčen i pacient s chronicky vysokou hladinou cholesterolu.

Lék na rakovinu? Javorový sirup

Výzkumu rakoviny a léku, který by zabraňoval vzniku nových rakovinotvorných buněk, bylo věnováno posledních 50 let. I přesto, že právě na výzkum rakoviny je uvolňováno snad největších finančních prostředků, lékaři zatím neobjevili účinný lék. Jeden americký lékař ale objevil směs, která účinně a bez jakýchkoli vedlejších účinků zastavuje rakovinné bujení.

Jde o směs javorového sirupu a jedlé sody. Když smícháte tři díly javorového sirupu (např. 15 lžiček), jeden díl jedlé sody (soda bicarbona, pět lžiček) a necháte směs zahřívat v kastrůlku na mírném ohni asi pěg minut do zhoustnutí, recept máte hotový!

Jde o přírodní chemoterapii, která na sebe ohřátím pevně váže molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza zamíří k rakovinným buňkám. Rakovinné buňky cukr velice milují, v kombinaci s jedlou sodou je ale molekula zásaditá, což pro buňku znamená zánik.

Hladinu cholesterolu snížíte medem spolu s trochou skořice

Již zmiňovaný americký lékař tento pokus vyzkoušel na 200 pacientech. 185 z nich žilo dalších 15 let a někteří se rakoviny zcela zbavili. Tento malý zázrak zkoušejte samozřejmě po konzultaci s vaším lékařem.

Česnek na vysoký tlak

Hypertenze neboli vysoký tlak způsobuje 40 % všech mrtvic a srdečních infarktů ročně. Tento zdravotní problém často provází seniory, v současné době však i mladší lidi především zásluhou nezdravého životního stylu. Vysoký tlak může být jako řada dalších onemocnění daný geneticky. V případě zjištění často lékaři předepisují léky, které se užívají dlouhodobě i několik let.

V nedávné době byly ale objeveny zázračné účinky česneku. Do pěti měsíců od každodenní konzumace česneku syrového nebo ve formě tabletových doplňků stravy se kondice pacientů výrazně zlepšila. Zařaďte tedy do svého jídelníčku česnek, omezte sůl a dopřejte svému tělu trochu pohybu!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ve spíži najdete lékárničku. Zjistěte, jaké lékařské zázraky máte doma