Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Ve čtvrtém Vřískotu budou vřískat Anna Paquin a Kristen Bell. Jaké je další obsazení?

Markéta Davidová

Markéta Davidová

27. 8. 2010

Anna Paquin a Kristen BellJe potvrzeno, že do nového pokračování hororové série Vřískot obsadí režisér Wes Craven vycházející hvězdy Annu Paquin a Kristen Bell. Dočkáme se ale i těch, na které jsme ve Vřískotu zvyklí.

Hlavní hvězdy Vřískotu 4

Hlavní hvězdy Vřískotu 4 Anna Paquin a Kristen Bell, Zdroj: hotindienews.com

Diskuze o obsazení čtvrtého pokračování této hororové série probíhala i na internetovém portálu Twitter, kde mohli fanoušci navrhovat nejrůznější obsazení.

Série Vřískotů má již za sebou dlouhou historii, kdy se v něm objevovaly slavné hvězdy. Vzpomeňme si hlavně na Vřískot 1, kde byli diváci šokovaní tím, co se stalo Drew Barrymore už v úvodní scéně.

Nyní se můžeme těšit hlavně na Annu Paquin (série X-men, seriál Pravá krev) a Kristen Bell (Kopačky, seriál Veronica Mars).

Uvidíme ale i mnoho starých známých jako jsou Neve Campbell, Courteney Cox Arquette, David Arquette. Ty doplňuje také mnoho začínajících talentů: Emma Roberts, Hayden Panettiere, Marielle Jaffe, Rory Culkin, Nico Tortorella, Erik Knudsen, Anthony Anderson a Adam Brody. Světová premiéra je plánovaná na květen 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ve čtvrtém Vřískotu budou vřískat Anna Paquin a Kristen Bell. Jaké je další obsazení?