×
TOPZINE.cz

Cesta novinářky Ronni Chasen z premiéry nového filmu Cher skončila tragicky

Zpěvačka CherNovinářka Ronni Chasen byla zastřelena na Sunset Boulevard brzy ráno, a to v úterý, 16. listopadu, když se vracela z premiéry nového filmu Varieté.

Zpěvačka Cher
Nový film Varieté, ve kterém hraje i Cher, nenosí zrovna štěstí, Zdroj: youtube.com

Ronni Chasen, hollywoodská publicistka, reklamní agentka a dlouholetá přítelkyně Michaela Douglase, jela svým autem značky Mercedes Benz z premiéry filmu Varieté, kde byla společně se zpěvačkami Christinou Aguilerou a Cher. Ty v muzikálu ztvárnily hlavní role.

Premiéra probíhala v Grauman Chinese Theatre a afterparty, která následovala, byla v hotelu v Hollywoodu. Chasen mířila do Westwoodu. Svědek uvedl, že její auto narazilo do sloupu pouličního osvětlení a okno u spolujezdce bylo prostřelené. Jak později uvedli lékaři, byla zasažena pěti kulkami.

Hollywoodský publicista Howard Bragman, který s Chasen pracoval na řadě projektů, o ní řekl, že by tuto práci dělala navždy. Měla styl, byla inteligentní a velmi respektovaná. Tragédie ji zasáhla v šedesátém čtvrtém roku života a zatím není známo, kdo nebo proč jí nedopřál ještě pár desítek let navíc.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..