Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Cesta novinářky Ronni Chasen z premiéry nového filmu Cher skončila tragicky

Redakce

Redakce

26. 11. 2010

Zpěvačka CherNovinářka Ronni Chasen byla zastřelena na Sunset Boulevard brzy ráno, a to v úterý, 16. listopadu, když se vracela z premiéry nového filmu Varieté.

Zpěvačka Cher

Nový film Varieté, ve kterém hraje i Cher, nenosí zrovna štěstí, Zdroj: youtube.com

Ronni Chasen, hollywoodská publicistka, reklamní agentka a dlouholetá přítelkyně Michaela Douglase, jela svým autem značky Mercedes Benz z premiéry filmu Varieté, kde byla společně se zpěvačkami Christinou Aguilerou a Cher. Ty v muzikálu ztvárnily hlavní role.

Premiéra probíhala v Grauman Chinese Theatre a afterparty, která následovala, byla v hotelu v Hollywoodu. Chasen mířila do Westwoodu. Svědek uvedl, že její auto narazilo do sloupu pouličního osvětlení a okno u spolujezdce bylo prostřelené. Jak později uvedli lékaři, byla zasažena pěti kulkami.

Hollywoodský publicista Howard Bragman, který s Chasen pracoval na řadě projektů, o ní řekl, že by tuto práci dělala navždy. Měla styl, byla inteligentní a velmi respektovaná. Tragédie ji zasáhla v šedesátém čtvrtém roku života a zatím není známo, kdo nebo proč jí nedopřál ještě pár desítek let navíc.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Cesta novinářky Ronni Chasen z premiéry nového filmu Cher skončila tragicky