Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Vánoční trhy na holešovickém Výstavišti

Redakce

Redakce

11. 12. 2009

trhyPraha, jakožto pražská metropole nabízí nespočet možností na výlety, či procházky. Já bych vás dnes ráda zavedla na holešovické Výstaviště. Možná si teď říkáte, že to není to nejlepší pro vás, ale právě od 11. do 20. prosince probíhají v této městské čtvrti vánoční trhy.

punč

Akce je rozdělena, a to na desetidenní vánoční trhy (od 11. do 20. prosince) v pravém křídle Průmyslového paláce, na třídenní hrnčířské a řemeslné trhy (od 11. do 13. prosince) v levém křídle Průmyslového paláce a na pětidenní trh dárků a dekorace, který se bude konat od 16. do 20. prosince 2009.

Letos je pro všechny návštěvníky připravena novinka, a to Kóje s vánoční výzdobou. V levém křídle Průmyslového paláce  se uskuteční hrnčířské a řemeslné trhy a budou zde vystupovat skupiny v dobových krojích, se starými nástroji, na kterých předvedou svůj talent v podání vánočních písní.

Na veletrh se přihlásilo více jak osmdesát vystavovatelů, včetně zahraničních. Pokud už máte všechny dárky nakoupené a chcete se jen více dostat do vánoční nálady, určitě tyto trhy navštivte. Můžete je strávit i příjemným posezením u teplého punče a poslechem koled.

Celá akce trvá od 11. do 20. prosince 2009 v areálu holešovického Výstaviště (Incheba Expo Praha). Otevřeno je vždy od desáté hodiny dopolední do šesté hodiny večerní.

Na Výstaviště se dostanete tramvajemi číslo 5, 12, 14, 15 a 17.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vánoční trhy na holešovickém Výstavišti