Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Vánoční rock’n’rollová párty obleče klub K4 do svátečního hávu

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

17. 12. 2010

FOTO: Broumband Svátky jsou už doslova za rohem a kapely využívají posledních předvánočních večerů, aby potěšily své fanoušky vánočně laděnými koncerty. Jeden takový si přichystaly i kapely Broumband, Afterspoon, Screep a The Sisters v klubu K4 v Celetné ulici v Praze.

FOTO: Broumband

Broumband, Zdroj: oficiální stránky kapely

Vánoce, Vánoce přicházejí… zpívá se ve známé koledě. A je tomu vážně tak, do Štědrého dne už zbývá jen týden a kapely se snaží oslovit své svátečně naladěné fanoušky a ukázat jim, že na ně ani o Vánocích nezapomněly. V podstatě každý den až do Štědrého dne slibuje nějaký „vánoční speciál“.

Zítra, 18.prosince, od 19 hodin se tak ve studentském klubu K4 v Celetné ulici můžete těšit na velkou vánoční rock’n’rollovou party v podání kapel Broumband, Afterspoon, Screep a The Sisters.

Kapela Broumband letos na jaře vydala po třech demo nahrávkách konečně debutové album s názvem Sex a jiné pohádky a tento vánoční koncert je jakýmsi vyvrcholením jejich podzimního tour k této desce. Tahle trojice okolo Mirka Brouma je postrachem pražských klubů, takže to chce i trochu odvahy přijít si poslechnout, co si pro nás tihle satanášští Mikulášové připravili. Rozhodně to ale bude stát za to.

Na zářijový křest videoklipu Kokai’n’roll v klubu Roxy si Broumband pozval spřátelenou kapelu Screep a právě ta bude sobotní vánoční party zakončovat. Přes zdravotními komplikacemi vynucenou absenci frontmana Davida to kapela hodlá v K4 pořádně rozjet a při této příležitosti si připravila velice vánočně laděný set. „Možná přijde i Santa Claus!“ smál se kytarista Štěpán Vyhlídka.

Celý večer rozjedou začínající The Sisters, čtveřici kapel vystupujících na této vánoční rock’n’rollové party pak doplní Afterspoon.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vánoční rock’n’rollová párty obleče klub K4 do svátečního hávu