Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Vánoční koncerty Slade rozpálí obecenstvo v České republice

Redakce

Redakce

4. 12. 2010

Jedna z vůdčích skupin glam rocku odehraje v rámci svého turné i tři koncerty v Čechách. Spolu s nimi se o správné naladění diváků postarají předkapely Traktor a AB Band s Alešem Brichtou.

foto Slade

Slade, Zdroj: photobucket.com

Slade byla v době své největší slávy komerčně nejúspěšnější skupina (nejen) ve Spojeném království. Nejznámější písnička Merry Xmas Everybody(1973) je dodnes jednou z nejhranějších vánočních skladeb. Soundtrack k filmu Flame (1974) obsahuje další velké hity jako jsou Far Far Away a How Does It Feel, které by mohly zaznít i při nadcházejích koncertech.

Skupina byla pověstná svými bouřlivými koncerty a živou komunikací s publikem. Také baskytarista kapely KISS Gene Simmons potvrzuje, že jejich pódiové show bylo značně ovlivněno skupinou Slade.

Doufejme, že i po těch letech hraní mají pánové dostatek energie a svými hity rozpálí i české publikum – navzdory stále větším mrazům…

POZOR! Změna termínů koncertů!

Nové termíny koncertů jsou: 19. prosince 2010 Kongresové centrum Aldis v Hradci Králové, 24. února 2011 Incheba aréna v Praze a 25. února 2011 Sportovní halu tělovýchovné jednoty v Jihlavě. Z technických důvodů se mění data vystoupení. Na Topzine.cz je pro vás připravena soutěž o vstupenky do každého města, buďte ve střehu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vánoční koncerty Slade rozpálí obecenstvo v České republice