Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Vánoční dárky pro kamarády pořídíte do 50 korun

Redakce

Redakce

16. 12. 2010

Do školní besídky už zbývá jen pár dní, vy máte jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou a stále ještě nemáte žádný dárek pro svého nejlepšího spolužáka? Uvažujete, že nejpozději po Vánocích vyhlásíte osobní bankrot? Nezoufejte! Víme o maličkostech, které potěší, a nedáte za ně víc než 50 korun!

FOTO: Různé visací náušnice

Různé visací náušnice, Zdroj: Promod.co.uk

Na první pohled se to může zdát obtížné, ale při hlubším zamyšlení určitě zjistíte, že nákup vánočních dárků pro holky není zas takový horor.  Ať už do vašeho okruhu přátel patří hlavně slečny, nebo máte jen jednu kamarádku, určitě se vám podaří vybrat nějakou drobnost z našich tipů na levné dárky pro něžné pohlaví.

Náušnice a jiné zdobení v koši určitě neskončí. Valná většina slečen i žen rozhodně nepohrdne drobným šperkem, a tak pokud nemáte kamarádky lpící na diamantech, určitě  je neurazíte párem barevných náušnic či náramkem. Ti zručnější mohou ozdůbky vyrobit, ostatní je v bižuterii pořídí za pár korun. Na výběr máte spoustu tvarů i barev, a tak můžete vyhovět rozličným povahám a stylům.
FOTO: Rtěnka, konturovací tužka a lesky

Je libo knížku? Pokud vaše spolužačka ráda čte, pak jí určitě udělá radost knížka. Dnes už není problém zajít například do Levných knih a vybrat nějaký zajímavý titul. To vám také kapsu neutrhne.

Šminky a další zkrášlovadla také neurazí! Jste v koncích a už vážně nevíte, čím svou přítelkyni potěšit, přestože ji znáte jako své boty? Kupte jí nějaké líčidlo. Že si nejste jistí, kterou barvu stínů či lesku na rty zvolit? Postačí  kvalitní řasenka v klasické černé nebo zlatavý lak na nehty a budete spokojení vy i vaše kamarádka.

A co pro kluka?

Pokud jste si mysleli, že víte naprosto přesně, co chcete dát svému spolužákovi pod stromeček, ale najednou zjišťujete, že vlastně vůbec netušíte, zkuste mrknout o pár řádek níž. Třeba tu naleznete inspiraci.

Celkem osvědčeným dárkem bývá hudební cédéčko. Stačí jen znát žánr nebo skupinu, která se vašemu kámošovi líbí. Pak máte dvě možnosti. Buďto můžete koupit čisté CD za pár korun a písničky na něj vypálit (levnější a osobnější varianta, CD je možné například pokreslit lihovkou), nebo koupit originál. Ať tak či tak, pořád se jedná o relativně levný dárek, přesně na míru tomu kterému člověku. Na DVD můžete zase vesele smažit filmy.

Žádný kluk nepohrdne něčím dobrým do žaludku! Proto i jídlo je jasná volba! Klíče u sebe nosíme všichni, takže vhodně zvolená klíčenka se určitě nestane pouhým lapačem prachu někde na poličce, ale nenápadným připomenutím Vánoc 2010.

Zdroj: library.thinkquest.org

Vybrali jste si? Ne? Univerzálním dárkem je určitě čokoláda. Stačí koupit tu největší tabulku čokolády, na kterou v obchodě narazíte, dát na ni mašli a je celkem jisté, že se na vás nikdo nebude zlobit kvůli nevhodnému dárku!

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Vánoční dárky pro kamarády pořídíte do 50 korun