Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Vánoční dárky aneb chytrý telefon pod stromeček

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 12. 2017

Jen se nedělejte. Neříkejte, že byste pod stromkem nechtěli rozbalit iPhone X s 256 GB úložištěm. No, kdo ví, možná ne. Otázkou spíš je, kdo může do jednoho vánočního dárku investovat minimálně 35000 korun českých. Ale nezoufejte, i tak je na trhu řada skvělých chytrých telefonů, které můžete pořídit svým blízkým a zcela se finančně nevyčerpat. Pokud to tedy nebo bude X-ko, nabízíme několik nápadů:

Lenovo P2

Jedním z nejvíce podceňovaných smartphonů tohoto roku je bezpochyby Lenovo P2. Telefon zakoupíte již za cenu 6500 Kč. Není to pouze cenově dostupný kousek, je to držák! Jeho baterie vydrží až tři dny. Možná to není ten nejkrásnější přístroj se sexy bezrámečkovým displejem a skvělým fotoaparátem. Zato se na něj můžete spolehnout, až třeba zapadnete na konci světa ve sněhu a budete čekat na záchranu. Nejen, že si přivoláte pomoc a budete ji moci navigovat ke svému stanovišti. Ještě si k tomu zahrajete nějaké vzrušující hry v mobilu. Pro inspiraci klikněte zde.

OnePlus 5T

Nový vlajkový model značky OnePlus přišel na trh právě včas. Nabízí větší displej než jeho předchůzdce – s tenkými rámečky, špičkovou výbavu, a hlavně parádní cenu. Má vše, co by takový novodobý chytrý telefon měl mít včetně čtečky otisků prstů (sice na zadní straně, ale co už), odemykání skenem obličeje přední kamerou, tzv. Face Unlock, osmijádrový procesor a až 8 GB operační paměť s úložištěm začínajícím na čísle 64 (GB). Recenze na něj pějí pouze chválu. Cena zde již vyskočí do kolonky 10 – 15 tisíc – respektive začíná na 13 tisících, ale je to stále dostupný přístroj s tom výbavou. I toto, jako předchozí tip, je telefon s OS Android. Na trh přichází s OxygenOS, ale záhy můžete přejít na Android 8.

Google Pixel 2 XL

S Google Pixel 2 XL si s cenou příliš nepomůžete, pravda, pořád jste o 10 tisíc níže než u iPhonu X, nicméně se bavíme o jednom z top smartphonů současnosti. Těžko pak říci, který ze tří horkých favoritů (včetně Samsungu S8) je tím nej. Protivníci Pixelu 2 XL více vynikají v designu, nicméně jeho charakter a neokoukanost nelze opomenout. Google Pixel 2 XL je stále skvělým telefonem, který má charizma. Jeho koupí potěšíte obzvlášť pokud je pro příjemce daru důležitá kvalita kamery a ocení software přímo od Googlu. Navíc, když obdarovávaný preferuje menší provedení, pětipalcový Pixel 2 je vám k dispozici.

Moto G Plus (5. generace)

Nejnovější Moto G Plus od Lenova je skvělým tipem na dárek pro ty, kteří nejsou posedlí špičkovou výbavou v té nejvyšší možné kvalitě a velikosti. Pořídíte ho za stejně příjemnou cenu jako jeho týmového kolegu výše (Lenovo P2). Telefon má solidní výkon, potěší displejem a úložiště 32 GB se dá rozšířit microSD kartou. Má samozřejmě i řadu drobných nedostatků – tedy pokud byste ho chtěli srovnávat s nesrovnatelně dražšími smartphony vyšší třídy, ale kdo by to dělal? Tenhle telefon může prarodičům, kteří neholdují tomu nejlepší ze světa mobilních zařízení určitě stačit. A vůbec, už jste jim volali?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vánoční dárky aneb chytrý telefon pod stromeček