Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Vánoční dárek pro Alanis Morissette? Prvorozený syn

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

31. 12. 2010

FOTO: Alanis MorissetteV sobotu 25. prosince kanadská zpěvačka a písničkářka Alanis Morissette dostala ten nejkrásnější dárek k Vánocům. Chlapeček dostal jméno Ever Imre Morissette-Treadway. Psyšným otcem je rapper Mario „Souleye“ Treadway. Podle mluvčí jsou všichni zdraví a šťastní.

FOTO: Alanis Morissette

Alanis Morissete má syna, Zdroj: youtube.com

Prvního potomka se manželé dočkali sedm měsíců po svatbě, která se konala v L. A. Jak oznámila zpěvačka, těhotenství bylo neplánovaným, ale krásným překvapením. Její vztah s Mariem začal v loňském roce. Předtím byla Alanis zasnoubena s hercem Ryanem Reynoldsem, v roce 2007 se však rozešli.

Šestatřicetiletá Kanaďanka, celým jménem Alanis Nadine Morissette, je držitelkou několika hudebních cen Grammy. Jejím posledním albem je deska Flavors of Entaglement z roku 2008. Mezi největší hity patří song Ironic (který známe i v podání Anety Langerové z prvního dílu Česko hledá Superstar) nebo You Oughta Know.

V průběhu těhotenství Alanis pracovala na vlastní autobiografické knize, která obsahuje nejen informace o jejím životě, ale především zpěvaččiny zkušenosti. „Chci se podělit o své zkušenosti, které by ostatním mohly pomoci vyhnout se některým drsným zažitkům. Chtěla bych být takovou starší sestrou pro ostatní, takovou, jakou jsem já sama neměla,“ uvedla Alanis.

O šest let mladší manžel Mario Treadway, neboli MC Souleye, je freestylový rapper, který se psaní textů věnoval už v deseti letech. S Alanis se oženil 22. května letošního roku. Mimochodem, Mario je známý pro své charitativní cítění. Část výdělku z poslední desky věnuje neziskové organizaci, která napomáhá americkým indiánským rezervacím.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vánoční dárek pro Alanis Morissette? Prvorozený syn