Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Vánoce se blíží, víte co koupíte svým nejbližším?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

13. 11. 2019

Nejkrásnější svátky roku nám pomalu klepou na dveře a mnozí už určitě přemýšlíte nad tím, čím obdarujete své děti. Připravili jsme pro vás pár tipů, které vaše ratolesti nejenže mile potěší, ale potěší také i vaši peněženku. Inspirujte se.

Ani vám se letos jaksi nechce vrhnout do celého toho chaosu, který provází vánoční svátky? Nedivíme se. Obchody jsou nejednou přeplněné k prasknutí o lidmi, co si nákupy nechali na poslední chvíli. Ti bezhlavě běhají od regálu k regálu a podléhají nákupem bez rozmyslu. Ty jsou plné zbytečností, které v konečném důsledku nikoho nepotěší. V případě, že se chcete tomuto všemu vyvarovat, je načase se zamyslet a popřemýšlet nad tím, co by děti skutečně potěšilo. Stále nic? Nevadí, zde je pár tipů, které vás určitě inspirují.

Edukativní hračky pro malé i velké děti

Věděli jste, že nejsou hračky jako hračky? Přesně tak. Existuje obrovské množství dětských hraček, které dítě nejen zabaví, ale mu i pomáhají rozvíjet jeho dovednosti. V nabídce internetového obchodu Feedo najdete množství edukativních hraček, díky které se děti naučí například rozeznávat barvy nebo dokonce počítat. Vnímavé hračky si děti okamžitě zamilují. Na výběr máte mozaiky, magnetické skládačky, puzzle, navlékání korálků, různé společenské hry a ještě mnohem více. Ačkoliv škála hraček opravdu bohatá, výběr hračky přizpůsobujte i věku dítěte.

Tip od nás: Pokud chcete při nákupu v obchodě Feedo ušetřit, nezapomeňte použít Feedo slevový kód a určitě zůstanete mile překvapeni.

Lego nikdy nezklame

Jednou z dalších možností jak darovat dárek, který neskončí v poličce, je darovat lego. Dnes již existuje nesčetně mnoho modelů od těch pro nejmenší – Lego Duplo, až po ty náročnější, které určitě naplní očekávání. Na výběru máte množství chlapeckých i dívčích motivů, které jsou nejednou inspirovány zejména oblíbenými postavičkami z pohádek. Ano, víme, co si nyní říkáte, lego nepatří zrovna mezi nejlevnější hračky. Co kdybychom vám ale řekli, že vůbec za něj nemusíte utratit tisíce korun. Přesně tak. Do pozornosti bychom rádi dali eshop 4kids, kde jsou nákupy vždy velmi výhodné. Stačí, když použijete 4kids slevový kód a výslednou částkou budete jistě velmi mile překvapeni.

Knihy nejen pro knihomoly

Knihy jsou nepochybně oblíbeným dárkem nejen pro nás dospělé. Jsou přitom vhodné nejen pro ty, které se právě naučily číst, mile potěší právě i ty nejmenší, kterým pro změnu budete před spaním číst vy. V internetovém knihkupectví Martinus najdete množství skvělých titulů, které jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Vybírat si tak můžete knížky pro nejmenší, básničky, pohádky a bajky, komiksy, ale také knížky určené pro teenagery či ty naučné a samozřejmě encyklopedie. Výběr je jen na vás. A ještě maličkost. I v tomto internetovém knihkupectví víte nějakou tu korunu ušetřit. Poslouží vám k tomu Martinus slevový kód, který jako i mnohé další jistě najdete i na kupónovém webu Vasekupony.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vánoce se blíží, víte co koupíte svým nejbližším?