Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fotky: Vanna nejlepší naživo!

Redakce

Redakce

21. 5. 2010

Americká post-hardcorová formace ze stáje Epitaph Records se 19. května poprvé představila pražskému publiku v klubu 007 a dokázala, že naživo je ještě lepší než na albu. Předskakovaly jí české hardcorové kapely Kissing The Gravestone a Attic Vanity.

Attic Vanity, Foto: Martin Kroa, Topzine.cz

Jako první nastoupili na pódium Sedmičky Kissing The Gravestone a předvedli zdařilý hardcorový koncert v českém hávu. Hudebně kapele trochu schází originalita, ale tento nedostatek dohnala energickým vystoupením. Poté je vystřídali Attic Vanity, kteří se postavili již před znatelně početnější publikum. Hudebně, stejně jako jejich předchůdci, nijak nepřekvapili a v porovnání s nimi byli nudnější, protože se jednotlivé písničky slévaly do jednoho celku.

Vanna, Foto: Martin Kroa, Topzine.cz

Ta správná atmosféra se dostavila až společně s hlavní hvězdou večera Vannou. Kapela byla po včerejším plzeňském koncertu viditelně v dobrém rozmaru a do hraní dala všechno. Nevadil ani malý prostor, který klub nabízí jako pódium, aby rozpoutali komorní peklo. Skvělý zvuk dal vyniknout souhře dvou kytar a zpěvné base. Velkým potěšením bylo i výborně zvládnuté screamo frontmana a čisté zpěvy kytaristy. Kdo je nadšen ze studiových nahrávek Vanny, musel být ze živého vystoupení nadšen ještě více.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Vanna nejlepší naživo!