Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Valentýn – svátek zamilovaných se pomalu blíží, připravte se

Svátek svatého Valentýna, tedy všech zamilovaných, je známý po celém světě. A s každým rokem získává větší oblibu. Pomalu se nám blíží, a pokud patříte mezi jeho příznivce, tak právě pro vás máme připravené tipy, ve kterých pozvednete jeho ducha i dobrou náladu.

FOTO: Růžové oblečení na Valentýna

Růžové oblečení na Valentýna, Zdroj: New Yorker

Ať už v tento den vyrazíte do školy, či do práce, můžete si vzít něco romantického. Červená a růžová barva vám zajistí pozornost okolí. A třeba takové tričko se srdíčkem ocení nejen váš partner, kterému tak dáte najevo, že to velké srdce na hrudi patří rozhodně jen jemu.

Ale i svobodné dámy se mohou zahalit do sladkých tónů i vzorů a ukázat svému okolí, hlavně tedy opačnému pohlaví, že jsou romantické duše čekající třeba na pozvání na večeři.

FOTO: Spodní prádlo na Valentýna

Spodní prádlo na Valentýna, Zdroj: H&M.com, New Yorker (červená podprsenka a kalhotky)

Své druhé polovičce můžete připravit překvapení v podobě roztomilého spodního prádla, které svým vzhledem vyjádří, co cítíte.

A nemusí být věnované jen vašemu parterovi, kdo je momentálně sám, může si pěkné prádlo vzít samozřejmě také a třeba někoho překvapit.

FOTO: Valentýnská trička

Valentýnská trička, Zdroj: H&M.com

Pokud si nechcete vzít přímo valentýnské oblečení, ale chcete zachovat svátečního ducha, můžete vyzkoušet různé doplňky v podobě náramků, přívěsků, kabelek i prstýnků, které váš outfit romanticky obohatí.

Užijte si tento líbezný den naplno a nebojte se dát někomu valentýnku, není to záležitost jen skalních příznivců tohoto svátku.

FOTO: Valentýnská kabelka a taška

Valentýnská kabelka a taška, Zdroj: H&M.com

Můžete ji dát i někomu, na kom vám prostě jenom opravdu záleží. A radost určitě uděláte i svým rodičům a kamarádům, jen samozřejmě volte vhodný formát.

A pokud máte  nějakou tajnou lásku, dejte ji do kapsy či tašky nenápadně malé přáníčko. Romantických gest se v tento den rozhodně bát nemusíte.

FOTO: Doplňky na Valentýna

Doplňky na Valentýna, Zdroj: H&M.com, New Yorker

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Valentýn – svátek zamilovaných se pomalu blíží, připravte se