Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Valentýn: Julia Roberts, Jessica Alba, Jamie Foxx, Ashton Kutcher a spousta dalších hvězd v jednom filmu!

Redakce

Redakce

30. 12. 2009

valentynFilm Valentýn bude uveden spolu s novou písní Taylor Swiftové, která ve filmu sama hraje. Režie Garry Marshall. Můžeme se těšit na hvězdné herecké obsazení ojedinělé v dějinách kinematografie

Zdroj: www.star99.fm

Zdroj: www.star99.fm

Nová píseň Today Was A Fairytale (Dnešek byl pohádka) vyjde spolu s novým filmem Valentýn (Valentine´s Day). Hvězdami přeplněný film Valentýn byl představen dalším featurettem (krátká ukázka, která prozrazuje některé podrobnosti s filmu pozn. red.), kde jsou vidět některé scény i komentáře herců samých. Je také doplněn novou písní Taylor Swiftové Today Was A Fairytale (Dnešek byl pohádka), která byla vybrána ze soundtracku filmu.

Ve filmu se setkáváme s pěti různými příběhy, které se sebe navzájem lehce týkají, odehrávající se v Los Angeles na Valentýna. Film Valentýn na první pohled vypadá jako romantická komedie Love Actually (Láska nebeská). Filmu Valentýn se chopil režisér Garry Marshall, který má na kontě filmy jako například The Princess Diaries (Deník princezny) a Gorgia Rule (Vlastní pravidla).

Zdroj: www.aceshowbiz.com

Zdroj: www.aceshowbiz.com

Na plátně tak budou k vidění hvězdy Ashton Kutcher, Bradley Cooper, Julia Roberts, Topher Grace, Jessica Alba, Jennifer Garner, Jessica Biel, Taylor Lautner, Anne Hathaway, Jennifer Garner, Shirley MacLaine, Patrick Dempsey, Bradley Cooper, Eric Dane, Jamie Foxx, Queen Latifah, Taylor Lautner, Taylor Swift a Emma Roberts. Film se v amerických kinech objeví 12. února 2010, zatímco soundtrack bude na pultech již o tři dny dříve.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Valentýn: Julia Roberts, Jessica Alba, Jamie Foxx, Ashton Kutcher a spousta dalších hvězd v jednom filmu!