Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Vains of Jenna představili nový videoklip a brzy udeří dalším albem

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

14. 3. 2011

Vains of Jenna, Zdroj: myspace.com

Švédská sleaze rocková skupina Vains of Jenna, která letos slaví šestý rok své existence, suverénně ustála silnou ránu z loňského roku, kdy ji opustil specifický hlas Lizzyho DeVine a během pouhého týdne jej nahradil Jesse Forte, původně ze skupiny Cast of Kings.

Vains of Jenna, Zdroj: myspace.com

Vains of Jenna, Zdroj: myspace.com

S Jessem Fortem znovu nahráli několik písní z posledního alba The Art of Telling Lies a vydali je jako singl s názvem Everybody Loves You When You’re Dead-2010 Mix. Aby fanoušci jen neporovnávali, čí vokál se k Vains hodí lépe, přidali ještě novou skladbu We Can Never Die a vyrazili na turné, při kterém představili nového zpěváka mimo jiné i Praze.

V současné době chystá kapela první řadové CD s Jessem, jež pojmenovali Reverse Tripped, a první ochutnávkou je singl s nápaditým názvem Fuck You. Vains of Jenna tento cover písně – původně od skupiny Cee Lo Green – podpořili také klipem, o jehož natáčení pravidelně informovali své fanoušky prostřednictvím sociální sítě Twitter.

Album Reverse Tripped vychází jak v MP3 a běžné CD verzi, tak jako vinyl. K dostání je rovněž nový design triček, placek, různých jiných doplňků a dekorací. K podpoře alba vyrazí skupina na dvojturné s bývalým bubeníkem Guns N‘ Roses Stevenem Adlerem a jeho skupinou Adler’s Appetite.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vains of Jenna představili nový videoklip a brzy udeří dalším albem