×
TOPZINE.cz

Vadí vám současná situace v kultuře? Přijďte diskutovat s jejími představiteli

FOTO: Národní divadloV pátek 8. října mají všichni zájemci z řad širší veřejnosti možnost diskutovat s vybranou osobností z kulturního života. V rámci Open Think Tanku, aneb otevřené kulturní debaty s nimi mohou jít doslova na kafe.

FOTO: Národní divadlo
Pusťte se do nich Foto: Barbora Bednaříková, Topzine.cz

K účasti na Otevřeném kulturním think tanku, pořádaném iniciativou Za Česko kulturní, byly osloveny významné osobnosti ze všech oblastí společenského života. Setkat se tak můžete s umělci, politiky, manažery, pedagogy, lékaři a dalšími, kteří vytvářejí veřejné mínění a významným způsobem ovlivňují současný pohled na kulturu a umění i podmínky pro jejich rozvoj v České republice. Pozvání přijali mj. ministr kultury ČR Jiří Besser, ředitel Národního divadla v Praze Ondřej Černý, designér Maxim Velčovský, dirigent Marko Ivanović, politička Karolína Peake a další.

FOTO: Maxim Velčovský
Maxim Velčovský Zdroj: Openthinktank.cz

Diskuze probíhají od 14.00 do 18.00 hodin v osmi slavných pražských kavárnách, např. ve Slavii, Louveru, Noně či Myšákovi. Kdokoli si může s vybranou osobností rezervovat rozhovor a mluvit s ní 30 minut z očí do očí. Tato rezervace je možná na internetových stránkách Open Think Tanku.

Následující den pak proběhne od 17.00 setkání všech účastníků v byznyscentru PricewaterhouseCoopers. Zde si budete moci promluvit s těmi, které jste první den nestihli.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..