×
TOPZINE.cz

V Superstar končí Kolečkářová, nepostupuje ani Kurc

foto: SuperStar
Finalisté Česko Slovenské Superstar se opět sešli při společné skladbě Nevzdávám, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Po minulém dramatickém vyřazování bylo jasné, že z Česko Slovenské SuperStar vypadnou hned dva soutěžící. Nejméně hlasů od diváků získala dvojice Alžběta Kolečkářová a Martin Kurc, Martin Harich dokázal využít divokou kartu, která ho minule udržela v soutěži.

foto Alžběta Kolečkářová a Gabriela Gunčíková
Alžběta Kolečkářová v Superstar končí, Gabriela Gunčíková jde dál, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Po již tradičním úvodu v podobě společné písně Nevzdávám přišlo na řadu doposud zřejmě nejočekávanější vyřazování z Česko Slovenské SuperStar, po udělení divoké karty v minulém kole bylo totiž jasné, že vypadnou hned dva finalisté. Všichni s napětím očekávali, zda se miláčkovi upištěných fanynek, Martinovi Harichovi, podaří zužitkovat možnost pokračovat v soutěži, přestože minulý týden získal nejméně diváckých hlasů.

O odlehčení se postaral Ben Cristovao, kterého si všichni příznivci Superstar jistě pamatují z minulé řady této soutěže. Ben předvedl, že i na české popové scéně se dá udržovat krok s moderními světovými trendy. Jeho hodně taneční show a moderní aranže potěšily především Rytmuse. Všichni ale byli především zvědaví, jak dopadlo hlasování diváků.

Jak to viděla porota?

Zeťová: Ševčík, Harich

Osvaldová: Ševčík, Kurc

Rytmus: Šeps, Ševčík

Habera: Kurc, Harich

Můj tip: Harich, Šeps

Verdikt hlasujících diváků: Kolečkářová, Kurc

Vyřazování zpočátku nevypadalo ani zdaleka tak dramaticky jako v minulém kole, ovšem o to větší překvapení se z něj nakonec vyklubalo. Stejně jako minulý týden bez nějakého otálení postoupili Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec, kteří si spolu v neděli zazpívali duet Cose Della Vita, původně zpívaný Erosem Ramazottim a Tinou Turner.

Když Leoš Mareš oznámil jako dalšího postupujícího Petra Ševčíka, zbyly na pódiu už jen dvě dvojice, ze kterých se měli zformovat dva nepostupující finalisté. Záhy bylo jasné, že z dvojice Harich a Kurc vypadne pouze jeden, a že tedy soutěž opustí někdo z dvojice Kolečkářová a Šeps.

Foto: Superstar Afterparty 11.dubna 2011
Kolečkářová a Šeps se už jako soutěžící nepotkají, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

K velkému překvapení všech do dalšího kola nepostoupila Alžběta Kolečkářová. Duo Sony a Cher, které s Michalem Šepsem napodobili v nedělním kole, tak bylo rozděleno, což samozřejmě vyvolalo velice emotivní loučení této mladé dvojice. Alžběta Kolečkářová se s Česko Slovenskou SuperStar rozloučila písní Cry, Baby.

Možná trochu ve stínu tohoto překvapivého verdiktu zůstali Martinové Kurc a Harich. Nicméně nakonec se radoval mladší z této dvojice. Martin Harich dokázal využít divoké karty, kterou mu porota v minulém kole udělila, a českého Bryana Adamse, Martina Kurce, poslal domů. Kurc, kterého Habera označil za pravděpodobně jednoho z nejslabších finalistů, na závěr zazpíval právě píseň kanadského dřevorubce Bryana Adamse, kterou předvedl už minulý týden.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..