Menu
TOPZINE.cz
Hudba

V Superstar končí Kolečkářová, nepostupuje ani Kurc

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

9. 5. 2011

Po minulém dramatickém vyřazování bylo jasné, že z Česko Slovenské SuperStar vypadnou hned dva soutěžící. Nejméně hlasů od diváků získala dvojice Alžběta Kolečkářová a Martin Kurc, Martin Harich dokázal využít divokou kartu, která ho minule udržela v soutěži.

foto Alžběta Kolečkářová a Gabriela Gunčíková

Alžběta Kolečkářová v Superstar končí, Gabriela Gunčíková jde dál, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Po již tradičním úvodu v podobě společné písně Nevzdávám přišlo na řadu doposud zřejmě nejočekávanější vyřazování z Česko Slovenské SuperStar, po udělení divoké karty v minulém kole bylo totiž jasné, že vypadnou hned dva finalisté. Všichni s napětím očekávali, zda se miláčkovi upištěných fanynek, Martinovi Harichovi, podaří zužitkovat možnost pokračovat v soutěži, přestože minulý týden získal nejméně diváckých hlasů.

O odlehčení se postaral Ben Cristovao, kterého si všichni příznivci Superstar jistě pamatují z minulé řady této soutěže. Ben předvedl, že i na české popové scéně se dá udržovat krok s moderními světovými trendy. Jeho hodně taneční show a moderní aranže potěšily především Rytmuse. Všichni ale byli především zvědaví, jak dopadlo hlasování diváků.

Jak to viděla porota?

Zeťová: Ševčík, Harich

Osvaldová: Ševčík, Kurc

Rytmus: Šeps, Ševčík

Habera: Kurc, Harich

Můj tip: Harich, Šeps

Verdikt hlasujících diváků: Kolečkářová, Kurc

Vyřazování zpočátku nevypadalo ani zdaleka tak dramaticky jako v minulém kole, ovšem o to větší překvapení se z něj nakonec vyklubalo. Stejně jako minulý týden bez nějakého otálení postoupili Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec, kteří si spolu v neděli zazpívali duet Cose Della Vita, původně zpívaný Erosem Ramazottim a Tinou Turner.

Když Leoš Mareš oznámil jako dalšího postupujícího Petra Ševčíka, zbyly na pódiu už jen dvě dvojice, ze kterých se měli zformovat dva nepostupující finalisté. Záhy bylo jasné, že z dvojice Harich a Kurc vypadne pouze jeden, a že tedy soutěž opustí někdo z dvojice Kolečkářová a Šeps.

Foto: Superstar Afterparty 11.dubna 2011

Kolečkářová a Šeps se už jako soutěžící nepotkají, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

K velkému překvapení všech do dalšího kola nepostoupila Alžběta Kolečkářová. Duo Sony a Cher, které s Michalem Šepsem napodobili v nedělním kole, tak bylo rozděleno, což samozřejmě vyvolalo velice emotivní loučení této mladé dvojice. Alžběta Kolečkářová se s Česko Slovenskou SuperStar rozloučila písní Cry, Baby.

Možná trochu ve stínu tohoto překvapivého verdiktu zůstali Martinové Kurc a Harich. Nicméně nakonec se radoval mladší z této dvojice. Martin Harich dokázal využít divoké karty, kterou mu porota v minulém kole udělila, a českého Bryana Adamse, Martina Kurce, poslal domů. Kurc, kterého Habera označil za pravděpodobně jednoho z nejslabších finalistů, na závěr zazpíval právě píseň kanadského dřevorubce Bryana Adamse, kterou předvedl už minulý týden.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Superstar končí Kolečkářová, nepostupuje ani Kurc