Menu
TOPZINE.cz
Hudba

V Roxy v rámci akce Hospitality vystoupí Logistics, High Contrast a Netsky

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

17. 2. 2011

V pátek 18. února se v pražském klubu Roxy uskuteční akce Hospitality, vlajkovou noc vyhlášeného londýnského drumandbassového labelu Hospital records, jedna z nejvyhledávanějších drumnbassových akcí Británii. Na pódiu se vystřídají djs High Contrast, Netsky, Logistics a další.

Foto: Netsky

Netsky na Hospitality night v klubu Matter, Zdroj: netskymusic.net

Koncept Hospitality noci začínal v Británii v roce 2001 v relativně menších klubech, po pěti extrémně úspěšných letech se přesunul do vyhlášeného klubu Matter a po devíti naprosto vyprodaných akcích zakotvil loni na podzim v legendárním prostoru o2 Academy v Brixtonu. Kromě pravidelných nocí v provičních anglických městech už Hospitality noc zavítala snad do všech koutů světa od Ibizy po Tokyo a Roxy promotion ji nyní, v pátek 18. února,  přiváží vůbec poprvé i do Prahy.

O warm-up před vystoupením hlavních hvězd se postarají residentní djs 2K a SWEG, které návštěvníkům Roxy a drumandbassovým fanouškům jistě není třeba dlouze představovat. Pak už se za gramofony postaví hvězdný trojlístek Hospitality DJs, Logistics, High Contrast a Netsky.

Zahrají hvězdy Hospital records

Jako první z hvězdného trojlístku Hospitality djs se pak pražskému publiku představí LOGISTICS, vlastním jménem Matt Gresham z Cambridge, jehož tvorba se oproti dalším dvou zdá na první poslech o něco klidnější – i on ale umí přišlápnout pedál. Nezapře v sobě prvky liquid funku s přesahy do různých dalších dalších subžánrů a zaujme citlivě vystavěnými melodiemi.

Po něm přijde na řadu pro spoustu fanoušků jistě zlatý hřeb večera – HIGH CONTRAST. Loňským veleúspěšným beznadějně vyprodaným vystoupení v Roxy v rámci akce Bush se definitivně potvrdilo, jak moc na skromného Lincolna Barreta, jak se High Contrast jmenuje pravým jménem, čeští fanoušci nedají dopustit. Není tedy divu, že se sem velmi rád vrací.

Po High Contrastovi se za mixážní stůl postaví NETSKY – zřejmě největší objev současné evropské drumandbassové scény, který vyprodal Roxy již loni na jaře. Pro jeho produkci jsou typické velmi taneční melodie s melancholickými prvky a častým důrazem na basovou linku. V pátek v Roxy tak budete mít jedinečnou šanci posoudit, jak se Netsky od své poslední návštěvy Prahy hudebně vyvinul. Netsky byl nedávno nominován na cenu pro Nejlepšího začínajícího producenta roku v prestižních žánrových cenách Drum and Bass Arena Awards 2010 a toto ocenění také nakonec získal.

Zmíněné zahraniční hosty na podiu doplní energický MC WREC z jihoanglického Brightonu, který objíždí Hospitality noci po celé Evropě.

line up Hospitality Night:

21:00 -23:00 support djs 2K&Sweg

Hospital records Djs

23:00 – 01:00 Logistics

01:00 – 03:00 High Contrast

03:00 – 05:00 Netsky

05:00 – 06:00 support djs 2k&Sweg

vstupné 500 Kč v síti Ticket Portal a v pokladně klubu

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Roxy v rámci akce Hospitality vystoupí Logistics, High Contrast a Netsky