Menu
TOPZINE.cz
Hudba

V Rock Café proběhne přehlídka klubových kapel

Redakce

Redakce

26. 11. 2009

Zdroj: fashionstation.czMódní přehlídka českých klubových kapel v rámci akce 1. Music Fashion Show proběhne již 3. prosince v pražském klubu Rock Café. Na mole se v roli modelek a modelů předvedou kapely X-left to Die, Fourth Face, Bára Zemanová a mnoho dalších. Výtěžek z této akce bude věnován kontu Nadace Terezy Maxové dětem.

Kolekce z Prague Fashion Week, Zdroj: archiv Jaroslavy Procházkové

Kolekce z Prague Fashion Week, Zdroj: archiv Jaroslavy Procházkové

Na akci, jejíž začátek je plánován na 20 hodin, bude k vidění nejen merchandise oblečení, ale také další zajímavé výtvory z produkce music art designérů, které si můžete v případě zájmu i koupit. Vedle toho si zde můžete prohlédnout i přehlídku kolekce módní návrhářky Lucie Marešové, zhlédnout taneční vystoupení či poslechnout doprovodný program hudebních skupin Niceland, Post-It nebo Venefica.

Aktivně se akce můžete 1. Music Fashion Show zúčastnit i vy, a to volbou nejlepšího music art designera. Volit budou totiž samotní fanoušci a návštěvníci. Ti pak budou navíc zařazeni do slosování o zajímavé a lákavé ceny. Pokračovat v zábavě tohoto hudebně-módního večera poté můžete na rock’n’rollové after party.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Rock Café proběhne přehlídka klubových kapel