Menu
TOPZINE.cz
Hudba

V pražském Lucerna Music Baru vystoupí zpěvačka Lydia Lunch se svým velkým sexy hlukem

Redakce

Redakce

3. 3. 2011

Po fantastickém vystoupení na festivalu Alternativa 2009 se do Prahy vrací divoká královna alternativní hudby, Lydia Lunch, společně se svou kapelou Big Sexy Noise. 9. března v Lucerna Music Baru vystoupí kromě nich také Gallon Drunk a táborští „C“.

 

Foto: Big Sexy Noise

Lydia Lunch měla v Praze vystoupit už loni v dubnu, ale zabránil jí v tom výbuch islandské sopky Eyjafjallajökull, resp. přerušené letecké spojení po Evropě. Vypadá to, že nic takového by tentokrát nemělo její příjezd ohrozit, a tak ve středu 9. března vystoupí v pražském Lucerna Music Baru se svou kapelou Big Sexy Noise.

Kapela Big Sexy Noise je od dob její první kapely Teenage Jesus & The Jerks vůbec prvním projektem, kterému se věčná experimentátorka Lydia Lunch věnuje podruhé v řadě. Společně s Jamesem Johnstonem, Terry Edwardsem a Ianem Whitem mají za sebou už jedno album, Big Sexy Noise z roku 2009, v současné době chystají vydání svého druhého alba. Můžeme se tak těšit na čerstvý repertoár.

Společně s Big Sexy Noise ve středu v Lucerně zahrají také britští Gallon Drunk, což není nikdo jiný, než pánové, kteří s Lydií hrají v BSN, jako Gallon Drunk odehrají v samostatném bloku. Celý večer pak otevřou táborští „C“, kteří v těchto dnech vydávají své zbrusu nové album Opus Vulgaris.

Koncert 9. března v Lucerna Music Baru je zároveň křtem knihy Lydie Luch, Budu dělat za drogy (Will Work for Drugs), která vyjde krátce před samotným koncertem v nakladatelství Maťa.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V pražském Lucerna Music Baru vystoupí zpěvačka Lydia Lunch se svým velkým sexy hlukem