Menu
TOPZINE.cz
Hudba

V pražské Akropoli vystoupí v rámci Music Infinity skotský kvartet Hidden Orchestra

Redakce

Redakce

18. 2. 2011

Foto: Hidden OrchestraSérie Music Infinity pokračuje 1. března v Paláci Akropolis, kam dorazí skotský kvartet Hidden Orchestra. Míchají současný volnomyšlenkářský jazz s atmosférickým post-rockem a filmovou hudbou. Společně s nimi vystoupí česká kapela MED.

Foto: Hidden Orchestra

Hidden Orchestra vystoupí v Praze poprvé, Zdroj: palacakropolis.cz

Jak by zněl ideální soundtrack k procházkám v noci? Byla by to hudba, do které by se dalo ponořit a nechat se jí nést na půl cestě mezi bděním a snem. Pokud toužíte po podobném zážitku, už nemusíte dál hledat, 1. března se v pražském Paláci Akropolis představí skotksý instrumentální kvartet Hidden Orchestra. Za originální fúzi jazzu, filmové hudby a ambientu vydanou na značce Tru Thoughts po zásluze sklidili ovace u novinářů i fanoušků. V Praze vystoupí poprvé.

Stáhněte si zdarma skladbu kapely Hidden Orchestra Footsteps

Česká hudební skupina MED vznikla v roce 2004. Tvoří jí kytarista Mirek Šmilauer, hrač na klávesové nástroje Viliam Béreš, bubeník Martin Kopřiva a od roku 2006 baskytarista Jaryn Janek. MED hraje převážně autorskou, žánrově nevyhraněnou hudbu, staví na originálním, precizním a hravém výrazu. V současné době kapela připravuje debutovou desku, která bude ozvláštněna vokály hostů – Lenky Dusilové a Michala Kubesy.

Vstupenky stojí v předprodeji na pokladně Paláce Akropolis do konce února za 240,- Kč, v den konání za 299,- Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V pražské Akropoli vystoupí v rámci Music Infinity skotský kvartet Hidden Orchestra