Menu
TOPZINE.cz
Hudba

V Praze vystoupí Kathy z Kelly Family. Skloubí operu s gospelem

Koncert Kathy Kelly byl již dvakrát odložen, nyní se má uskutečnit 21. února v konferenčním sále hotelu Svornost v Praze.  A Kathy chystá pro své fanoušky opravdu velké odčinění za odložení plánovaných koncertů.

Zdroj: archiv kapely

Zdroj: archiv kapely

Proběhnou hned koncerty dva! V první části vystoupí se svým učitelem opery Erwinem Stephanem, operním zpěvákem Andreasem Kaunem a jejich souborem. Za klavírního doprovodu společně představí operu Fidelio Ludwiga van Beethovena.

Druhá část nadchne především fanoušky Kelly Family, protože Kathy plánuje zavzpomínat na staré hity této kapely. Některé dokonce zazpívá s mladým českým zpěvákem slovenského původu Norbertem Paticzkým ze soutěže Hlas Československa. Přidá ale i několik populárních evergreenů, známých či nově upravených gospelů, spirituálů a irských, německých či španělských písní.

Zdroj: archiv kapely

Zdroj: archiv kapely

Protože si Kathy velmi váží svých fanoušků, uspořádá ještě den před koncertem, tedy 20.2.2015 od 17:00 hodin, setkání s fanoušky v Nosticově ulici. Je to ulice, kde Kelly Family v roce 1995 natočili videoklip k jedné z jejich nejúspěšnějších písní First Time. Tato ulice se stala pro fanoušky Kelly family místem setkávání, označují ho za „First Time street“.

Vstupenky na koncert Kathy Kelly je možné zakoupit v síti Eventim nebo přímo v hotelu Svornost v Dolních Počernicích.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Praze vystoupí Kathy z Kelly Family. Skloubí operu s gospelem